اشتراک گذاری

روش نصب درایور لپ تاپ چگونه است؟

دغدغه مشترک کاربران لپ تاپ پس از نصب سیستم عامل، نحوه نصب درایور لپ تاپ است چراکه درایورها رابط‌ بین سیستم‌ عامل و سخت‌افزار هستند. بنابراین اگر هر کدام از آن‌ها نصب نشوند، سیستم عامل نمی‌تواند مدیریت بهینه‌ای بر روی سخت‌افزار داشته باشد. برای مثال اگر درایور کارت صدا را نصب نکنید، هیچ صدایی از لپ تاپ شما پخش نخواهد شد اما سوال اینجاست که روش نصب درایور لپ تاپ چگونه است؟ ادامه این مطلب را که در زمینه آموزش نصب درایور لپ تاپ است از دست ندهید تا با روش‌های نصب درایورهای لپ تاپ به خوبی آشنا شوید. با مرکز تعمیر لپ تاپ فوجیتسو همراه باشید.

روش نصب درایور لپ تاپ

روش نصب درایور لپ تاپ

از DVDهای همراه با لپ تاپ استفاده کنید

ساده‌ترین روش نصب درایور لپ تاپ های فوجیتسو، استفاده از DVDهای همراه با لپ تاپ است. اکثر کمپانی‌های سازنده لپ تاپ‌‌ به همراه محصول خود DVD‌های نصب درایور لپ تاپ را ارائه می‌دهند تا کاربران بتوانند به راحتی درایورهای لپ تاپ خود را نصب کنند. بنابراین اگر از کاربران خوش شانسی هستید که همراه با خرید لپ تاپ، DVD‌های درایورهای آن را نیز دریافت کرده‌اید، می‌توانید با استفاده از آن‌ها درایورهای لپ تاپ خود را به راحتی نصب کنید.

درایورها را از وب سایت سازنده آن دانلود کنید

اگر همراه با خرید لپ تاپ، DVD‌های نصب درایورهای آن را دریافت نکردید یا اینکه به هر دلیلی به آن‌ها دسترسی ندارید، می‌توانید به وب سایت سازنده لپ تاپ خود مراجعه کرده و درایورهای لپ تاپ خود را دانلود کنید. در بخش Support اکثر وب سایت‌های شرکت‌های تولیدکننده لپ تاپ،‌ می‌توانید درایورهای لپ تاپ خود را پیدا کرده و دانلود کنید.

از دیوایس منیجر استفاده کنید

استفاده از دیوایس منیجر نیز ساده‌ترین روش نصب درایور لپ تاپ است. شما می‌توانید با راست کلیک بر روی My Computer و انتخاب گزینه Manage به قسمت Device Manager بروید. سپس گزینه Search automatically for update driver software را انتخاب کنید تا سیستم عامل به صورت خودکار تمامی درایورهای مورد نیاز برای سیستم را دانلود و نصب کند. البته فراموش نکنید که برای استفاده از این روش به اینترنت نیاز دارید.

از نرم‌افزارهای All Driver استفاده کنید

مرسوم‌ترین روش نصب درایور لپ تاپ که اکثر کاربران لپ تاپ‌ها از آن استفاده می‌کنند، نصب و دانلود نرم‌افزارهای All Driver است. این نرم‌افزارها به صورت خودکار تمامی درایورهای لپ تاپ را دانلود و نصب می‌کنند.

نصب درایور لپ تاپ فوجیتسو و رفع مشکلات آن

اگر از کاربران لپ تاپ‌های فوق‌العاده فوجیتسو هستید و به دنبال مرکزی معتبر می‌گردید تا خدمات تعمیر لپ تاپ فوجیتسو را به شما ارائه دهد و مشکلات آن را به صورت حرفه‌ای برطرف کند. ما به شما نمایندگی فوجیتسو را معرفی می‌کنیم. تکنسین‌های نمایندگی فوجیتسو در رفع مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری انواع لپ تاپ‌های فوجیتسو از مهارت و دانش بالایی برخوردار هستند. با این وجود می‌توانید نصب درایور لپ تاپ فوجیتسو و رفع مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این دستگاه را با خیال راحت به نمایندگی فوجیتسو بسپارید.