جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر فن پروژکتور فوجیتسو

یکی از قطعات موجود در پروژکتورهای فوجیتسو که احتمال بروز اشکال و خرابی در آن وجود دارد، فن است. فن پروژکتور فوجیتسو نیز همچون سایر فن های بکاررفته در دیگر تجهیزات الکتریکی، وظیفه‌ای جز خنک کردن قطعات دستگاه و تهویه‌ی هوای موجود در دستگاه را ندارد. از این رو بروز اشکال در آن منجر به افزایش دمای قطعات، استهلاک و در نهایت خرابی آنها می‌گردد. در صورت بروز اشکال در فن پروژکتور، آنچه که اهمیت دارد، تشخیص صحیح نوع اشکال پیش آمده در فن و امکان یا عدم امکان تعمیر فن پروژکتور فوجیتسو است.

اگر شما نیز کاربر یکی از پروژکتورهای فوجیتسو هستید و در طول روزهای اخیر متوجه بروز خرابی و اختلال در این بخش از دستگاه خود شده‌اید، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی فوجیتسو، سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر فن پروژکتور فوجیتسو را دریافت نمایید. در بخش‌های آتی به روش نگهداری از فن پروژکتور و سرویس‌های دوره‌ای این بخش از دستگاه بیشتر خواهیم پرداخت.

تعویض و تعمیر فن پروژکتور فوجیتسو

تعمیر فن پروژکتور فوجیتسو:

یکی از بارزترین نشانه‌های وجود اشکال در فن پروژکتور، بالا رفتن دمای دستگاه و خاموش شدن خودبخودی آن است. بنابراین اگر پروژکتور شما به طور ناگهانی خاموش شده و یا دیگر روشن نمی شود، توصیه می‌شود در کنار قطعایت مثل مادربرد، فن دستگاه را نیز بررسی کنید. اکیداً توصیه می‌شود در صورت عدم آشنایی با ساختار پروژکتور، از دستکاری آن خودداری کرده و با یکی از مراکز فعال در حوزه تعمیرات پروژکتور تماس بگیرید.در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این قطعه می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به سرویس‌های تخصصی تعویض و تعمیر فن پروژکتور فوجیتسو را ثبت نمایید.

تعویض فن پروژکتور فوجیتسو:

در صورتی که اشکالات پیش آمده در فن پروژکتور حاد بوده و قابل تعمیر نباشد، نیاز است تا این قطعه از پروژکتور تعویض گردد. خوشبختانه تعویض فن پروژکتور با صرف مدت زمانی اندک قابل انجام است و سرویس چندان پیچیده‌‌ای به شمار نمی‌آید. با این وجود نیاز است تا این کار نیز توسط کارشناسان تعمیر پروژکتور فوجیتسو انجام پذیرد. باید توجه داشت که تعویض فن پروژکتور فوجیتسو، توسط افراد نابلد امکان آسیب به سایر بخش‌های دستگاه را بالا برده و خرابی دوچندان پروژکتور را سبب می‌گردد.

تمیز کردن فن پروژکتور فوجیتسو

تمیز کردن فن پروژکتور فوجیتسو و توجه به سرویس‌های دوره‌ای این بخش از دستگاه نقش بسزایی در افزایش عمر مفید سایر قطعات و بهبود کارایی آنها دارد. از این رو به کاربران پروژکتورهای فوجیتسو توصیه می‌شود که در بازه‌های زمانی مشخص، اقدام به تمیز کردن و گردگیری پرینتر کرده و اشکالات احتمالی پیش آمده در آن را مرتفع سازند. به منظور کارایی هر چه بهتر فن پروژکتور فوجیتسو توصیه می‌شود از تمیز بودن این بخش از دستگاه و عدم وجود گرد و غبار در آن اطمینان حاصل کنید. کارشناسان توصیه می‌کنند در صورت بروز خرابی در این قطعه موارد زیر را پیش از اقدام به تعمیر فن پروژکتور فوجیتسو بررسی و تست گردد:

  • از بسته نبودن مسیر جریان هوا برای پروژکتور مطمئن گردید.
  • از درست کار کردن فن و خنک کردن دستگاه مطمئن شود.
  • از این مسئله که فن ویدئو پروژکتور به درستی کار می کند و روشن می گردد اطمینان حاصل کنید.
  • از تمیزی فیلتر پروژکتور تمیز مطمئن گردید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.
  • اطمینان حاصل کنید که جریان هوا برای پروژکتور مسدود نشده است و بصورت مناسب خنک می گردد.
  • فیلتر پروژکتور می‌بایست تمیز باشد (هر سه ماه باید تمیز گردد.)

نمایندگی پروژکتور فوجیتسو

نمایندگی پروژکتور فوجیتسو در تهران ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با انواع پروژکتور فوجیتسو در دو حوزه فروش و تعمیر است. سرویس‌های مرتبط با فروش این محصول با حضور در فروشگاه مرکزی فوجیتسو و سرویس‌های مرتبط با تعمیر آن با حضور در نمایندگی تعمیرات پروژکتور فوجیتسو قابل دریافت است. تعمیر پروژکتور فوجیتسو در این مرکز به دلیل تمرکز بر عیوب شایع این دستگاه نظیر خرابی پاور، خرابی پاور لامبلاست، منشور رنگ LCD، چرخ رنگ CARELWEEL، تراشه DMD، اختلال در لنز و اپتیک و مواردی از این دست در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد.

تمرکز کارشناسان مرکز تعمیرات پروژکتور فوجیتسو بر عیوب شایع این دستگاه سبب گشته تا برترین متدهای تعمیر شناسایی گشته و در حین کار بر روی پروژکتور اعمال گردند. شما کاربران گرامی با مشاهده هر گونه اختلال و ناکارآمدی در دستگاه خویش می توانید به نمایندگی فوجیتسو مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایید.

امتیاز شما به این نوشته post