اشتراک گذاری

تعمیر تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو

تاچ پد هر لپ تاپ بخش مهمی است که در قابلیت حمل و نقل آسان آن و عدم نیاز به موس نقش دارد. شاید کاربران بسیاری استفاده از موس را نسبت به تاچ پد ترجیح می دهند، اما باید بدانید که براساس عقیده ی بسیاری از کارشناسان، اتصال تجهیزات جانبی چون کیبورد و موس به لپ تاپ در میزان مصرف انرژی لپ تاپ تاثیر گذار است. به هر حال خرابی تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو و یا هر برند دیگری باید در اسرع وقت تعمیر شود تا بتوان به راحتی درب لپ تاپ را گشود و از قابلیت های دیجیتال آن استفاده کرد. در این مقاله کلیه جوانب تعمیراتی تاچ پد لپ تاپ fujitsu را معرفی می نماییم.

تعمیر تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو

چرا تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو از کار می افتد؟

تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو مانند دیگر قطعات لپ تاپ در اثر عوامل مخرب محیط دچار اختلال می شود. گاهی یک بی احتیاطی کوچک می تواند باعث ایجاد خرابی های سخت افزاری و نرم افزاری تاچ پد لپ تاپ شود. اصابت ضربه و فشار بیش از اندازه به بدنه ی لپ تاپ اصلی ترین عامل از کار افتادگی تاچ پد لپ تاپ است.

اما گاهی خرابی تاچ پد ریشه در فریز شدن سیستم رایانه ای دارد. این موضوع را با بررسی چراغ تعبیه شده در کلید Num Lock یا Scroll Lock چک کنید. اگر شاهد روشن شدن چراغ های این کلیدها هستید، لپ تاپ فریز نشده و بخش تاچ پد سیستم باید تعمیر شود. جای نگرانی نیست. عموما ناکارآمدی تاچ پد با یک دستکاری جزیی توسط تعمیرکاران مجرب برطرف خواهد شد.

چگونه با خرابی تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو مبارزه کنیم؟

پیش از آنکه برای تعمیر اختلالات تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو اقدام کنید، بهتر است با چند راهکار ساده صحت این بخش از لپ تاپ را بررسی کنید. چرا که امکان دارد تنها یک تداخل سیستماتیک ساده با خرابی تاچ پد لپ تاپ fujitsu نمایان شده باشد.

تعمیر یا تعویض تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو؟

اگر با استفاده از راهکارهای این مقاله مشکل از کار افتادگی تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو قابل حل نباشد، احتمالا با اختلالات سخت افزاری این بخش از لپ تاپ روبه رو هستید. در چنین شرایطی تعمیر و یا تعویض تاچ پد لپ تاپ فوجیتسو برای استفاده دوباره از آن ضروری است.

اینکه برطرف سازی اختلالات تاچ پد نیازمند تعمیر است یا تعویض، باید براساس تجزیه و تحلیل های کارشناسانه ی تعمیرکاران مشخص شود. به طور کلی شکستگی و ترک های تاچ پد راهی جز تعویض باقی نمی گذارد. نمایندگی رسمی فوجیتسو این فرآیند تعویض را با نمونه های اورجینال مشابه انجام می دهد تا هیچ گونه افت کیفیتی شامل حال دستگاه نگردد. با کیبورد جدید Happy Hacking فوجیتسو آشنا شوید.

تعمیر لپ تاپ فوجیتسو

نمایندگی رسمی فوجیتسو مجموعه ای فوق تخصصی است که با استفاده از دانش به روز کارشناسان و تکنسین های خود هر یک از ایرادات لپ تاپ های این برند را تعمیر می نماید. اقدامات تعمیراتی این مرکز براساس پارامترهای استاندارد و اصولی شکل گرفته و به همراه گارانتی عرضه می شوند. با حضور در یکی از شعب نمایندگی مجاز فوجیتسو می توانید اطمینان داشته باشید که طی مدت زمانی کوتاهی از مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ های فوجیتسو رهایی می یابید.