جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر مدار شارژ لپ تاپ فوجیتسو

فرآیند شارژ شدن لپ تاپ موضوع مهمی است که باید به درستی صورت پذیرد. شکل گیری این فرآیند تنها با باتری سیستم در ارتباط نیست. مدار شارژ لپ تاپ فوجیتسو و یا سایر برندها، بخش بسیار حساس و در عین حال با اهمیتی است که با کوچک ترین اختلال، پروسه ی شارژ شدن لپ تاپ را مختل می سازد. خرابی مدارهای شارژ لپ تاپ فوجیتسو شاید چندان برای کاربران عادی قابل درک نباشد. از این رو قصد داریم در مقاله ی پیشرو به معرفی کلیه ی علائم خرابی و جنبه های تعمیراتی مدار شارژ بپردازیم.

تعمیر مدار شارژ لپ تاپ فوجیتسو.webp

نشانه ی از کار افتادگی مدار شارژ لپ تاپ fujitsu

مدار شارژ لپ تاپ فوجیتسو و یا سایر برندهای موجود در بازار از خازن ها و آی سی های حساس و آسیب پذیری ساخته شده است که به هنگام خرابی، قدرت لپ تاپ در پروسه ی شارژ شدن به اتمام می رسد. احتمالا در این وضعیت، سیستم شما به دلیل خالی شدن باتری لپ تاپ فوجیتسو خاموش می شود. ممکن است کاربر با تصور خرابی باتری آن را از لپ تاپ خارج کند و قصد روشن کردن سیستم به وسیله ی شارژر را داشته باشد. اما زمانی که اختلالی در مدار شارژ لپ تاپ وجود دارد، دستگاه هیچ عکس العملی در برابر نیروی برق منتقل شده از آداپتور و کابل شارژ نخواهد داشت. در چنین شرایطی عملا هیچ راهکار خاصی برای کاربر عادی وجود نداشته و تعمیرات تخصصی ضروری است.

 عوامل موثر در خرابی مدار شارژ لپ تاپ فوجیتسو

عامل اصلی خرابی مدار شارژ لپ تاپ فوجیتسو، استهلاک است. فرسودگی اجزای درونی لپ تاپ از جمله مدار ظریف و حساس بخش شارژ در اثر استفاده ی چندین ساله از لپ تاپ دور از تصور نیست. اما اگر شما از کابل های بی کیفیت و تقلبی نیز استفاده کنید، احتمال خرابی مدار شارژ را افزایش خواهید داد. ولتاژهای غیر استاندارد و نوسانات ناهنجار برق نه تنها باعث از کار افتادگی اجزای تشکیل دهنده ی مدار شارژ سیستم می شوند، بلکه می توانند کارایی اجزای مهمی چون هارد، CPU و کارت گرافیک لپ تاپ فوجیتسو را هم نابود سازند. بنابراین پیشنهاد می کنیم استفاده از کابل مرغوب و اصلی را اولویت اصلی استفاده از لپ تاپ قرار دهید.

 هشدار: خرابی مدار شارژ لپ تاپ بر روی CPU تاثیر گذار است.

مدار شارژ لپ تاپ فوجیتسو ارتباط کاملا مستقیمی با باتری سیستم دارد. در واقع این مدار با همکاری باتری عملیات انتقال انرژی را به مرحله ی اجرا می رساند. ناکارآمدی مدار شارژ ممکن است با عبور یک ولتاژ بسیار قوی به مقصد CPU همراه شود. این مسئله اهمیت تعمیر مدار شارژ را افزایش می دهد. خطای کاری در تعمیرات مدار شارژ لپ تاپ fujitsu می تواند فشار زیادی به CPU و سایر قطعات گران قیمت و مهم لپ تاپ وارد سازد. با حضور در نمایندگی رسمی فوجیتسو با خیالی آسوده کارایی مدار شارژ را تعمیر کنید. ما در کنار شما هستیم تا بالاترین سطح از خدمات تخصصی را مناسب ترین تعرفه ی قیمتی دریافت کنید.

 نحوه ی تعمیر مدار شارژ لپ تاپ fujitsu

نحوه ی صحیح تعمیر شارژ لپ تاپ فوجیتسو بستگی به پروسه ی تست اجزای آن دارد. برای این کار نقشه های مخصوصی در بازار دیده می شود که می تواند کمک حال تعمیرکاران مبتدی باشد. اما همان طور که اشاره شد، تعمیرات ناشیانه ی مدار شارژ لپ تاپ منجر به از کار افتادگی CPU و مرگ کامل دستگاه خواهد شد. ما به شما این اطمینان را می دهیم که در نمایندگی رسمی فوجیتسو تعمیر مدار شارژ لپ تاپ به بهترین شکل ممکن پس از تست کامل مدار صورت پذیرد. کارشناسان ما ضمن بررسی وضعیت کلی مدار شارژ، آی سی های سوخته را با نمونه ی اورجینال تعویض می کنند. لازم به ذکر است که کلیه ی سرویس ها و خدمات این مجموعه دارای گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی می باشند.

 

5/5 (1 امتیاز)