جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نمایندگی فوجیتسو در شیراز

اگر از کاربران فوجیتسو در شهرستان های کشور هستید، جهت دریافت خدمات فوجیتسو و تعمیرات دستگاه های ساخت این شرکت می توانید دستگاه خود را به تهران ارسال نمایید. نمایندگی فوجیتسو در شیراز جهت ارائه خدمات به کاربران شهرستانی راه اندازی گشته و تمامی عزیزانی که به دلیل عدم وجود مرکز تعمیراتی معتبر قادر به دریافت خدمات مطلوب نیستند می توانند با ارسال دستگاه خود به نمایندگی فوجیتسو در تهران، تمامی خدمات لازم را دریافت نمایند. برای اطلاع از شیوه ارسال دستگاه و اقدامات مورد نیاز در این زمینه، می توانید به صفحه نمایندگی فوجیتسو در شهرستان ها مراجعه کرده و تمامی اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید.

پس از ارسال دستگاه و دریافت آن توسط کارشناسان نمایندگی فوجیستو، تخصصی ترین سرویس‌ها و اقدامات مورد نیاز بر روی دستگاه اِعمال می‌گردد. شایان ذکر است که پس از تعمیر دستگاه و بررسی نهایی آن توسط کارشناسان فنی، دستگاه تعمیر شده مجدداً به آدرس شما ارسال می گردد. نمایندگی تعمیرات فوجیتسو با ارائه تخصصی‌ترین خدمات، تمامی تعمیرات دستگاه فوجیتسو را با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه می‌کند. این مرکز از مجهزترین و پیشرفته ترین مراکز تعمیرات فوجیتسو در ایران بوده که سطح کیفی خدمات آن مطابق با استانداردهای کمپانی فوجیتسو ارتقا یافته است.

نمایندگی فوجیتسو در شیراز

چگونه از خدمات نمایندگی فوجیتسو در شیراز بهره‌مند شویم؟

پس از اینکه دستگاه شما با مشکل و یا نقص فنی مواجه شد، جهت بهره مندی از خدمات نمایندگی فوجیتسو در تهران می توانید با این مجموعه تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به دریافت خدمات مرتبط با تعمیرات فوجیتسو را اعلام نمایید. قابل توجه است که کارشناسان، شما را در رابطه با نحوه ارسال دستگاه، عیب یابی و تعمیر و نحوه پیگیری فرآیندهای تعمیر راهنمایی خواهند کرد. البته از طریق مطالعه بخش نمایندگی فوجیتسو در شهرستان ها نیز می توانید اطلاعات لازم را در خصوص دریافت خدمات از نمایندگی فوجیتسو در شیراز و شیوه ارسال دستگاه را دریافت نمایید.

خدمات نمایندگی فوجیتسو در شیراز

خدمات نمایندگی فوجیتسو شامل تعمیر تمامی دستگاه های ساخت این شرکت است. این نمایندگی با توجه به نیازهای متعدد کاربران و انتظارات آنان از مراکز تعمیراتی، اقدام به راه اندازی واحدهای تخصصی کرده است. این واحدها شامل واحد تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو، واحد تعمیرات تبلت و موبایل، واحد تعمیرات پروژکتور، واحد تعمیرات ماشین های اداری و واحد تعمیرات کولرگازی فوجیتسو می باشد. به عبارت دیگر، نمایندگی فوجیتسو در شیراز، خدمات متنوعی در رابطه با تعمیر تمامی دستگاه های ساخت فوجیتسو ارائه می دهد. برای نمونه به برخی خدمات این مرکز اشاره می کنیم.

ویژگی های نمایندگی فوجیتسو در شیراز

 از مهمترین مشخصات و ویژگی های نمایندگی فوجیتسو در شیراز، به کارگیری پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر در امر تعمیرات دستگاه های الکترونیکی می باشد. این موضوع در کنار همکاری با برترین و باتجربه ترین مهندسین کشور، دومین ویژگی منحصر به فرد این مرکز می باشد. ویژگی دیگر، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در شرایط تعویض قطعات می باشد.

این سه ویژگی سبب شده تا باکیفیت ترین خدمات به کاربران گرامی ارائه گردد و مشتریان با رضایت خاطر فراوان دستگاه خویش را تحویل گیرند. از دیگر ویژگی های این مرکز، بکارگیری جدیدترین متدها و روشهای تعمیر، برخورداری از آرشیو جامع قطعات و لوازم جانبی، گردگیری و سرویس تجهیزات در حین تعمیر، پاسخگویی سریع به کاربران و مشتریان گرامی، تعهد به پیاده سازی تمامی اصول مشتری مدارانه و گارانتی خدمات تعمیر می باشد.

تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در شیراز

 در این نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو با بهره گیری از تجهیزات مدرن و به روز انجام می شود. کارشناسان این مرکز، از باتجربه ترین تکنسین های تعمیر لپ تاپ بوده و قادرند تمامی مشکلات لپ تاپ را با استفاده از به روزترین متد، برطرف کرده و تحویل مشتری دهند. تعمیر مادربرد، عیب یابی CPU، تعمیر هارد، تعویض رم، تعمیر گرافیک، تعویض قاب، تعمیر صفحه نمایش، تعمیر باتری، عیب یابی مدار شارژ و غیره از مهمترین خدمات این بخش می باشند.

تعمیر پرینتر فوجیتسو در شیراز

تعمیر پرینتر یکی دیگر از خدمات نمایندگی فوجیتسو در شیراز می باشد. تعمیر این دستگاه با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال انجام شده تا پس از تعمیر، کیفیت دستگاه افت نکرده و به خوبی جوابگوی نیازهای کاربر باشد. در این زمینه می توان به تعمیر درام، تعمیر مین برد پرینتر، تعویض کارتریج، تعمیر لیزر، تعمیر کاغذکش، تعمیر فیوزینگ و تعمیر و تعویض کاغذکش اشاره کرد.

تعمیر کامپیوتر فوجیتسو در شیراز

تعمیر کامپیوتر و تعویض و ارتقای قطعات کامپیوتر، یکی دیگر از بخش های تخصصی نمایندگی فوجیتسو می باشد. در این بخش تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر با استفاده از متدهای روز و مطابق با استانداردهای جهانی به کاربران شهرستانی ارائه می شود. شایان ذکر است که در این بخش تمامی تجهیزات کامپیوتری اعم از مادربرد، رم، گرافیک، پاور، کارت شبکه، کارت صدا، مانیتور و غیره فراهم بوده و در فرآیند تعمیر و ارتقای کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرد.

نمایندگی فوجیتسو؛ نماد تخصص و کیفیت

نمایندگی فوجیتسو با بیش از دو دهه سابقه ارائه خدمات باکیفیت به کاربران، امروزه یکی از معتبرترین مراکز نزد مشتریان تلقی می شود. از جمله عواملی که سبب ارائه چنین خدماتی شده است؛ تخصص و دانش بالای تکنسین های فنی می باشد. کارشناسان ضمن برخورداری از تجربه فنی لازم، دوره های آموزشی تخصصی تری که مطابق با استانداردهای شرکت فوجیتسو می باشد را با موفقیت گذرانده اند.

این امر شبب گشته تا ضمن آشنایی با ساختار دستگاه های فوجیتسو، قادر به شناسایی تمامی مشکلات آن ها بوده و به خوبی آنها را برطرف کنند. هدف این نمایندگی رفع مشکلات و نیازهای کاربران فوجیتسو بوده و در این راستا نهایت تلاش و کوشش خود را به کار می گیرد.

2/5 (1 امتیاز)