جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نمایندگی فوجیتسو در اصفهان

بهره مندی از خدمات نمایندگی فوجیتسو در اصفهان از حقوق اولیه مشتریان محصولات فوجیتسو می باشد. از آنجا که خدمات ارائه شده در نمایندگی ها، مطابق با شرکت های مربوطه می باشد، لذا مشتری در وهله اول تمایل دارد در صورت بروز مشکل، به نمایندگی مراجعه کند. از بدو ورود محصولات فوجیتسو به ایران بیش از نیم قرن می گذرد. با این وجود، محصولات مختلف این کمپانی از جمله کولرگازی، پرینتر، موبایل، لپ تاپ و پروژکتور از محبوب ترین دستگاه های موجود در بازار کشور هستند.

این امر سبب شده تا مرکز سخت افزار ایران، نسبت به راه اندازی نمایندگی رسمی فوجیتسو در ایران اقدام کند. اکنون پس از دو دهه تجربه در زمینه فروش و تعمیر محصولات فوجیتسو، برآن شده ایم تا این خدمات را به تمام نقاط کشور ارائه دهیم و گام بلندی در افزایش سطح خدمات و کیفیت آنها برداریم. اگر می خواهید نمایندگی فوجیتسو در اصفهان را بشناسید و یا قصد استفاده از خدمات پس از فروش محصولات این کمپانی را دارید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. در اینجا تلاش شده است به تمامی سؤالات شما در خصوص نمایندگی فوجیتسو پاسخ داده شود.

نمایندگی فوجیتسو در اصفهان

آیا نمایندگی فوجیتسو در اصفهان وجود دارد؟

سؤال بسیاری از هموطنان این است که آیا نمایندگی فوجیتسو در شهر آنها وجود دارد یا نه؟ اگر این نمایندگی وجود دارد، در کجای شهر واقع شده و اگر هم فوجیتسو در شهر ما نمایندگی ندارد باید چکار کنیم؟ قبل از هرچیز بهتر است به این نکته توجه داشته باشید: به دلیل اینکه ماهیت نمایندگی ها به گونه ای است که به صورت مستقیم با شرکت سازنده ارتباط دارند، کمپانی ها برای راحتی ارتباط، تنها با یک مرکز به عنوان نمایندگی رسمی خود، قرارداد منعقد می کنند.

از این نظر، شرکت فوجیتسو نیز تنها با نمایندگی رسمی فوجیتسو در تهران تعامل دارد و شعبه دیگری در شهرستان ها وجود ندارد. پس اگر دنبال مکان نمایندگی فوجیتسو در اصفهان می گردید، متأسفانه چنین مکانی در اصفهان وجود ندارد. البته توسعه شعب نمایندگی فوجیتسو در شهرستان ها در دستور کار مدیران این نمایندگی قرار دارد ولی تا آن زمان، مسیر دیگری برای ارائه خدمات به این عزیزان تعریف شده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

نمایندگی رسمی فوجیتسو در اصفهان

چگونه از خدمات نمایندگی فوجیتسو در اصفهان استفاده کنیم؟

خدمات نمایندگی فوجیتسو در سه حوزه فروش، خدمات پس از فروش و تعمیرات است. بهره مندی از خدمات تعمیر شاید اصلی ترین نیاز کاربران باشد. در زمینه خرید محصولات فوجیتسو شما می توانید به فروشگاه های مجاز فوجیتسو در اصفهان مراجعه کنید اما برای تعمیر دستگاه های خود باید به نمایندگی فوجیتسو در تهران مراجعه کنید. به طبع این کار برای شما بسیار هزینه بر بوده و زمان زیادی را از شما می گیرد.

مرکز سخت افزار ایران به این دسته از عزیزان توصیه می کند، برای دریافت خدمات تعمیر دستگاه، قطعه یا دستگاه را به آدرس نمایندگی فوجیتسو در تهران ارسال کنند. با این کار هم از هزینه شما کاسته شده و هم اینکه خدمات باکیفیت را از نمایندگی فوجیتسو در اصفهان دریافت می کنید. برای این کار با نمایندگی تماس بگیرد و مشکل دستگاه را به اطلاع کارشناسان برسانید. در اینجا کارشناسان توصیه ها و راهنمایی های لازم را در خصوص تعمیر یا عدم تعمیر دستگاه به شما ارائه می کنند. پس از آن قطعه یا دستگاه خود را بسته بندی کرده و به آدرس نمایندگی ارسال فرمایید.

خدمات نمایندگی فوجیتسو برای چه دستگاه هایی است؟

نمایندگی فوجیتسو به تمامی دارندگان محصولات فوجیتسو خدمات ارائه می کند. در واقع فروش و تعمیر در این نمایندگی منحصر به دستگاهی خاص نبوده و همه محصولات این شرکت را در برمی گیرد. لپ تاپ، موبایل، پروژکتور، کولرگازی، کامپیوتر، اسکنر و پرینتر از جمله محصولات شرکت فوجیتسو می باشد. در نمایندگی فوجیتسو، بخش تعمیرات به پارت های تخصصی تقسیم شده و هر بخش مختص تعمیر یک دستگاه خاص می باشد. تکنسین های فنی این مجموعه از ماهرترین و باتجربه ترین مهندسین کشور هستند. در کنار کادر مجرب، مجموعه ای از تجهیزات پیشرفته و قطعات اورجینال نیز در فرآیند تعمیر دستگاه های فوجیتسو به کار می رود تا تمامی مشکلات دستگاه به بهترین نحو برطرف شود.

3.3/5 (3 امتیاز)