جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در تهران

برای تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در تهران، کافی است به نمایندگی مرکزی فوجیتسو مراجعه کنید. این مرکز با چندین شعبه در سطح شهر تهران، خدمات تخصصی خود را به کاربران گرامی ارائه می کند. نمایندگی فوجیتسو IHC  با دو دهه فعالیت مستمر توانسته است تمامی نیازهای کاربران فوجیتسو را برآورده سازد. در میان محصولات فوجیتسو شاید نام لپ تاپ های آن کمتر شناخته شده باشد اما باید گفت لپ تاپ های این شرکت از جمله دستگاه های خوب و باکیفیت لوازم الکترونیکی محسوب می شوند.

علاوه بر این فوجیتسو در سال ‌های اخیر با تولید لپ تاپ‌های سری LifeBook AH، تلاش داشته است دستگاه هایی با امکانات متنوع و از نظر اقتصادی به صرفه را روانه بازار کند. این امر موجب افزایش کاربران علاقمند به این محصول فوجیتسو شده است. اما به دنبال آن تقاضا برای خدمات پس از فروش و تعمیرات این دستگاه نیز افزایش یافته است. به همین منظور، نمایندگی فوجیتسو با راه اندازی واحد تعمیرات لپ تاپ، سعی داشته نیاز کاربران لپ تاپ فوجیتسو را برآورده کند. در این مرکز خدمات متنوعی ارائه می گردد که در ادامه آنها را معرفی می کنیم.

خدمات تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در تهران

خدمات تعمیر لپ تاپ در دو بخش تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری ارائه می شود اما مهمترین تعمیرات این دستگاه مربوط به تعمیر قطعات لپ تاپ است. هر یک از قطعات لپ تاپ نقش مشخصی را در این دستگاه بر عهده دارند. در صورت عدم کارکرد صحیح لپ تاپ، باید قطعات معیوب را مورد تعمیر قرار داد. به طور کلی خدمات تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در تهران موارد زیر را در بر می گیرد:

 • تعمیر مادر برد لپ تاپ
 • تعویض انواع چیپ و مدار
 • تعمیر درایو نوری لپ تاپ
 • تعمیر باتری لپ تاپ
 • باز کردن قفل ( Bios ) لپ تاپ
 • تعمیر و تعویض چیپ گرافیک لپ تاپ
 • تعمیر و تعویض هارد
 • تعمیر ال سی دی لپ تاپ
 • تعمیر و تعویض کیبورد
 • تعمیر وایرلس و بلوتوث لپ تاپ
 • تعمیر فن لپ تاپ
 • تعمیر و تعویض لولاهای لپ تاپ

تعمیر کیبورد لپ تاپ فوجیتسو در تهران

یکی از قسمت های لپ تاپ که ممکن است با مشکل مواجه شده و نیاز به تعمیر پیدا کند، کیبورد است. این بخش از دستگاه جز قطعات بیرونی محسوب شده و در معرض آسیب دیدگی قرار دارد. از طریق کیبورد یا صفحه کلید، شما تمامی اطلاعات تایپی خود را وارد سیستم می کنید. از این رو درصورتی که کلیدها ایراد پیدا کند، در فرآیند وارد کردن اطلاعات با مشکل مواجه می شوید.

در این شرایط برای رفع مشکل کیبورد می توانید به واحد تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در تهران مراجعه کنید. کارشناسان فنی در ابتدا تلاش دارند، مشکل کیبورد را بدون نیاز به تعویض آن برطرف کنند. کند شدن کلیدها، کنده شدن آنها و کار نکردن برخی از کلیدهای کیبورد از جمله مشکلات این قسمت از دستگاه می باشند.

 تعمیر لولای لپ تاپ فوجیتسو در تهران

لولا قطعه ای است که صفحه نمایش را به قاب اصلی لپ تاپ متصل می کند. از طریق این قطعه امکان باز و بست مناسب دستگاه فراهم می شود. لولا معمولاً از جنس پلاستیک است اما در برخی از مدل ها، در آن ترکیبی از فلز و پلاستیک استفاده شده است. به مرور زمان و باز و بسته کردن مکرر لپ تاپ ممکن است لولا دچار فرسودگی شده و خاصیت خود را از دست دهد.

در این شرایط چون لولا توانایی نگهداشتن صفحه نمایش را ندارد باعث آسیب رسیدن به LCD و کیبورد می شود. با توجه به این مسائل، در صورت بروز کوچک ترین مشکل در لولاها باید برای تعمیر دستگاه اقدام کنید. واحد تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در تهران خدمات تعمیر تعمیر لولا را ارائه می کند.

تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در محل

نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو، تمامی خدمات تعمیر و سرویس لپ تاپ را در محل مشتری انجام می دهد. خدمات سرویس در محل برای کاربرانی ارائه می شود که به هر دلیلی نمی توانند به مرکز مراجعه کرده و یا تمایل دارند دستگاه خود را در محلی که هستند تعمیر کنند. از مزایای قابل توجه این سرویس این است که کاربر وقت و هزینه زیادی را برای انتقال لپ تاپ به مرکز تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو در تهران صرف نمی کند. همچنین کاربر خود در روند تعمیرات می تواند نظاره گر کار تکنسین های فنی باشد.

نمایندگی مرکزی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو

نمایندگی مرکزی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در تهران، با راه اندازی چندین شعبه در سطح تهران و شهرستان ها، خدمات خود را به تمامی نقاط ایران ارائه می نماید. این مرکز با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و ترمیم قطعات لپ تاپ، در وهله اول تلاش دارد قطعات را بدون نیاز به تعویض آنها، تعمیر نماید. از این طریق، مشتریان متقبل هزینه های کمتری شده و می توانند با اطمینان خاطر از دستگاه خود استفاده کنند. در مرحله بعد نیز اگر راهی جز تعویض قطعه نباشد، در این نمایندگی برای حفظ کیفیت دستگاه و بهبود عملکرد آن تنها از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می گردد. هدف نمایندگی لپ تاپ فوجیتسو رفع نیازها و کسب رضایتمندی مشتری است.

امتیاز شما به این نوشته post