جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نمایندگی فوجیتسو در مازندران

در این مطلب همه چیز درمورد نمایندگی فوجیتسو در مازندران توضیح داده می شود. این نمایندگی شعبه ای از نمایندگی فوجیتسو در تهران است. کاربران استان مازندران می توانند برای دریافت خدمات این نمایندگی دستگاه خود را به تهران ارسال کنند. دستگاه های ارسالی در واحد نمایندگی شهرستان ها مورد بررسی قرار گرفته و اقدام لازم برای رفع مشکل آن انجام می شود. قطعاً کاربران ساکن در شهرستان ها برای بهره مندی از خدمات مطلوب و باکیفیت نیاز به یک مرکز معتبر دارند.

با اینکه نمایندگی فوجیتسو در تهران سال هاست به کاربران خدمات ارائه می دهد اما متأسفانه هنوز شرایط لازم برای استقرار مراکز شهرستانی فراهم نگردیده است. با این حال با تدابیر مدیران نمایندگی فوجیتسو، از طریق ارسال دستگاه توسط کاربران، امکان ارائه خدمات به شهرستانی های گرامی میسر شده است. خدماتی که در این شیوه ارائه می شوند، از همان کیفیت و مطلوبیت خدماتی که در تهران ارائه می گردند برخوردار هستند. با ما همراه باشید تا شما را با نحوه دریافت خدمات این مجموعه آشنا کنیم.

نمایندگی فوجیتسو در مازندران

نحوه بهره مندی از خدمات نمایندگی فوجیتسو در مازندران

برای بهره مندی از خدمات این مرکز کافی است دستگاه خود را به تهران ارسال کنید. ارسال دستگاه کار پیچیده ای نیست و به راحتی انجام می شود. شما باید ابتدا شرحی از مشکلات دستگاه را نوشته و سپس همراه دستگاه بسته بندی کنید. برای سهولت در ارسال، لوازم جانبی را از دستگاه جدا کنید. پس از بسته بندی دستگاه آن را از طریق پست به آدرس نمایندگی فوجیتسو ارسال کنید.

دستگاه شما پس از تحویل توسط کارشناسان نمایندگی فوجیتسو در مازندران، روند عیب یابی و تعمیر آن آغاز می شود. پس از تست نهایی دستگاه و تأیید ناظران، به آدرس درج شده بر روی بسته، ارسال می شود. برای راهنمایی بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

ویژگی های نمایندگی فوجیتسو در مازندران

با نگاهی به ویژگی های این مرکز، متوجه تمایز آن از مراکز غیر رسمی و نامعتبر خواهید شد. اولین ویژگی آن مجهز بودن به آخرین تکنولوژی های روز دنیا است. این ویژگی خدماتی باکیفیت را رقم زده است. ویژگی دیگر آن بهره مندی از تخصص تکنسین های باتجربه کشور است. در واحد نمایندگی فوجیتسو در مازندران، زبده ترین تکنسین های فنی گزینش شده اند. سایر ویژگی های مهم این مجموعه را می توان بهره مندی از قطعات اورجینال، گارانتی کردن خدمات، پاسخگویی به موقع، تعهد و مسئولیت پذیری بالا، ارائه سرویس های مازاد بر تعمیر و… دانست.

خدمات نمایندگی فوجیتسو در مازندران

تعمیر تخصصی محصولات فوجیتسو، اصلی ترین خدمات این مجموعه است. البته در کنار آن می توان به ارائه مشاوره های تخصصی، راهنمایی کاربران جهت رفع مشکل دستگاه، ارائه آموزش های کاربردی و مواردی از این دست اشاره کرد. اما خدمات اصلی آن تعمیر دستگاه های فوجیتسو است. این شرکت تولید کننده لپ تاپ، تبلت، موبایل، پرینتر، پروژکتور، کولر گازی و غیره است. در نمایندگی فوجیتسو در مازندران، خدمات مرتبط با این محصولات ارائه می گردند.

تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در مازندران

تعمیر مادربرد، تعمیر گرافیک، تعویض رم، تعمیر ال سی دی، کالیبره کردن باتری، به روزرسانی سیستم، پروگرام کردن بایوس، تعمیر هارد، تعمیر کیبورد، تعویض فلت و… از خدماتی هستند که در بخش تعمیرات لپ تاپ ارائه می شوند. کاربران مازندرانی لپ تاپ های فوجیتسو می توانند پس از بروز مشکل در دستگاه خویش، آن را به این نمایندگی ارسال کرده تا کارشناسان اقدامات لازم را برای رفع مشکل انجام دهند. در صورت نیاز به تعویض قطعه، در این مرکز قطعات اصلی و فابریک جایگزین قطعات معیوب می شوند.

تعمیر تبلت فوجیتسو در مازندران

تبلت از محصولات فوجیتسو است. اگرچه کمتر کسی با این محصول آشنا است اما باید بدانید این محصول در بازار ایران موجود بوده و بسیاری از کاربران از تبلت های فوجیتسو استفاده می کنند. اگر شما نیز از این دسته کاربران هستید، درصورت مواجه با مشکل یا ایراد در دستگاه می توانید آن را برای ما ارسال کرده تا تمامی عیوب آن را برطرف کنیم. تعمیر تبلت فوجیتسو در واحدی مجزا انجام شده و به دست کارشناسانی صورت می گیرد که سال ها تجربه تعمیر تبلت را در کارنامه خود دارند.

نمایندگی رسمی فوجیتسو

نمایندگی رسمی فوجیتسو در تهران، دو دهه تجربه همراهی با هموطنان را در سوابق خود دارد. در این مدت با استعانت از الطاف الهی، خدماتی مطلوب و شایسته به کاربران ارائه شده است. یکی از رموز موفقیت نمایندگی فوجیتسو در ارائه خدمات مشتری پسند، الگوگیری از استانداردهای کمپانی فوجیتسو است. همچنین به کارگیری شیوه های نوین در بخش های فروش و تعمیرات، بر محبوبیت هر چه بیشتر این مرکز و باکیفیت شدن خدمات آن افزوده است. با این حال، این نمایندگی همچنان تلاش خود را به کار می گیرد تا رضایتمندی بیشتر کاربران را فراهم کند.

3/5 (2 امتیاز)