جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

چگونه هات اسپات لپ تاپ را فعال کنیم؟

اگر از کاربران همیشگی لپ تاپ باشید ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که نیاز به اشتراک گذاری اینترنت داشته باشید. برای مثال ممکن است قصد داشته باشید اینترنت لپ تاپ خود را که از طریق اتصال سیم فراهم شده است، با دستگاه‌هایی دیگر نظیر گوشی، تبلت و غیره به اشتراک بگذارید.

اگر از کاربران لپ تاپ هایی هستید که سیستم عامل نصب شده در آن ها، ویندوز 10 است، می توانید با دنبال کردن مقاله پیش رو شیوه هات اسپات لپ تاپ را فرا بگیرید. در این مقاله برآنیم تا روش هات اسپات در ویندوز 10 را با شما کاربران گرامی به اشتراک بگذاریم. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این رابطه می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی لپ تاپ فوجیتسو تماس بگیرید.

هات اسپات لپ تاپ

راه اندازی هات اسپات لپ تاپ

برای راه اندازی هات اسپات در لپ تاپ کافی است تا تنظیمات آموزش داده شده در این بخش را دنبال کنید. توجه داشته باشید که آموزش‌های ارائه شده در این بخش مربوط به ویندوز 10 است. برای راه اندازی هات اسپات لپ تاپ، ابتدا کلید ویندوز را فشرده و از منوی نمایان شده بر روی گزینه Settings کلیک نمایید. در پنجره تنظیماتی که نمایش داده می‌شود بر روی گزینه Network & Internet کلیک کرده و وارد زبانه Mobile Hotspot گردید.

در بخش Share My Internet connection from، می‌بایست نوع اتصال سیستم خود به اینترنت را مشخص نمایید. (نکته: در صورتی که اتصال شما از طریق سیم است گزینه گزینه Ethernet و در صورت اتصال به صورت بی سیم گزینه WiFi را انتخاب کنید). در ادامه، جهت فعالسازی هات اسپات در لپتاپ، اسلایدر موجود در قسمت فوقانی صفحه را در حالت On قرار دهید.

ویندوز 10 به صورت خودکار، نام یک شبکه و رمز عبور را به هات اسپات شما اختصاص می‌دهد. (امکان تغییر این نام وجود دارد. برای تغییر نام شبکه و رمز عبور هات اسپات لپ تاپ در بخش پایینی نام و پسورد پیش فرض، روی گزینه Edit کلیک کرده و عملیات ویرایش نام و رمز عبور را انجام دهید).

روشن کردن هات اسپات لپ تاپ در ویندوز 10

اتصال به هات اسپات لپ تاپ

پس از راه‌اندازی هات اسپات لپ تاپ در ویندوز 10 می‌توانید اینترنت دستگاه‌های موردنظرتان را با لپ تاپ به اشتراک بگذارید. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این رابطه می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی لپ تاپ فوجیتسو تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب نمایید. در سیستم ویندوز 10، هات اسپات ایجاد شده در لیست شبکه‌های بی‌سیم مانند تصویر زیر نمایش داده می‌شود.

چند نکته درباره Hotspot لپ تاپ

نکته نخستی که در ارتباط با Hotspot  اپ تاپ می‌بایست به آن توجه داشته باشید آن است که امکان اتصال حداکثر 8 دستگاه می‌توانند به هات اسپات ویندوز 10 وجود دارد. نکته دیگر آنکه در صورت نیاز به اطلاع از دستگاه‌های متصل شده به هات اسپات لپ تاپ می‌توانید از طریق زبانه Mobile Hotspot سیستمی که اینترنت آن را به اشتراک گذاشته‌اید، اقدام کنید.در این زبانه علاوه بر نظارت بر هات اسپات، امکان مشاهده‌ی تعداد دستگاه‌های متصل به هات اسپات در بخش Action Center نیز وجود دارد.

آموزش غیر فعال کردن هات اسپات لپ تاپ

برای غیرفعال کردن هات اسپات لپ تاپ در ویندوز 10 کافی است مجددا به بخش Mobile Hotspot مراجعه نمایید و در این بخش، اسلایدر مربوط به هات اسپات را در حالت Off قرار دهید. با انجام این عمل هات اسپات غیر فعال خواهد شد و سایر دستگاه‌های متصل دیگر قادر به استفاده از اینترنت سیستم شما نخواهند بود. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی فروش و تعمیر لپ تاپ فوجیتسو تماس بگیرید.

نمایندگی لپ تاپ فوجیتسو

نمایندگی لپ تاپ فوجیتسو ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این دستگاه اعم از تعمیر، بهسازی، فروش، ترمیم، بازیابی اطلاعات، تعویض قطعات و … است. متقاضیان هر یک از سرویس های مذکور می‌توانند پس از حضور در این مرکز و مراجعه به پارت مربوطه، خدمات تخصصی مورد نظر خود را دریافت نمایند. تمامی تعمیرات انجام شده در نمایندگی لپ تاپ فوجیتسو می‌بایست پس از اتمام کار، به تأیید کارشناسان فنی این مرکز برسد.

کارشناسان فنی نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد. ویژگی قابل توجه نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد.

3.7/5 (3 امتیاز)