جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

محصولات فوجیتسو

نمایندگی فوجیتسو سرویس ، تخصصی ترین مرجع ارائه دهنده محصولات فوجیتسو در ایران است و در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و رفع نیازهای همکاران گرامی، واحد تعمیرات تخصصی محصولات فوجیتسو را با تیمی از باتجربه ترین متخصصین تعمیرات محصولات فوجیتسو راه اندازی نموده است. این واحد با بهره گیری از تجربه ۲۰ ساله در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری محصولات فوجیتسو را با قطعات اورجینال و مناسب ترین قیمت به مشتریان و همکاران محترم  ارائه می دهد.

موس فوجیتسو

فوجیتسو شرکتی پیشرو در ارایه راه حل های تجاری مبتنی بر ICT در بازارهای جهانی است که در حال حاضر سومین کمپانی بزرگ دنیا در صنعت و خدمات IT محسوب می شود. این کمپانی که در سال ۱۹۳۵ تاسیس شده استبا به کارگیری ترکیبی از کارشناسان نخبه سیستم ها و خدمات IT و پیشرفته ترین فناوری های در زمینه محاسبات، ارتباطات و صنایع میکروالکترونیک، توانسته است با ارایه محصولات باکیفیت به مشریان، آنها را از ارزش افزوده محصولات خود بهره مند سازد.

محصولات فوجیتسو در کارخانه های آلمان و ژاپن عبارت اند از:
نوت بوک، تبلت و  PC، سرور، Work Station، Storage، Zero Client، Thin client، صفحه نمایش، کی برد، مادر برد، گوشی های هوشمند و …

برخی از خدمات فوجیتسو سرویس

   نمایندگی فوجیتسو سرویس ، مرکز فوق تخصصی تعمیر مادربرد فوجیتسو ، با بیش از ۲۰ سال تجربه، کلیه خدمات تعمیر مادربرد فوجیتسو را ارائه می دهد.

 محصولات فوجیتسو مرکز فوق تخصصی تعمیر مادربرد فوجیتسو ، مجهز به کلیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر تخصصی مادربرد ، آمادگی کامل خود را جهت خدمات تخصصی تعمیر مادربرد فوجیتسو در تمامی زمینه ها را ارائه می دهد.

تست کامل قطعات الکترونیکی روی مادربرد و در صورت لزوم تعویض آنها مانند مقاومت ها ، خازن ها ، دیود ها ، ترانزیستور ها ، فت  ها و …

تست کامل فرکانس های مختلف و ولتاژگیری از کلیه قطعات الکتریکی جهت اطمینان از تقسیم جریان صحیح و رفع اشکالات

بررسی و کنترل کلیه اجزای مادربرد فوجیتسو شامل : اتصالات ، فن ها ، آی سی تغذیه ، کانکتور ها و  کابلهای اتصال

کنترل ولتاژ کلیه مدارهای الکترونیکی مادربرد فوجیتسو

فوجیتسو سرویس با بیش از سالها فعالیت در زمینه سیستم های سمعی و بصری با توجه به ایجاد تحول در زمینه استفاده از ویدئو پروژکتور اقدام به ایجاد بخش تعمیرات در شرکت نموده است.

بخش تعمیرات این شرکت با برخورداری از کادری مجرب و ورزیده و همچنین پشتیبانی تامین قطعات آمادگی تعمیر و سرویس تمامی برندهای دیتا پروژکتور موجود در ایران را می باشد.

با توجه به حساسیت بسیار بالای ویدئو پروژکتور در صورت تعمیر توسط افراد غیر متخصص آسیب های جبران ناپذیر به دستگاه وارد شده و دستگاه غیر قابل استفاده خواهد بود .

به همین منظور توصیه میگردد با تحویل دستگاه به متخصصین این شرکت از بهترین خدمات در کمترین زمان برخوردار گردید.
نکات مهم در خصوص لامپ ویدئو پروژکتور :

رایجترین و معمول ترین ایراد فنی در پروژکتورها اتمام عمر لامپ است که البته خیلی به نحوه استفاده تعمیر ویدیو پرژکتور فوجیتسوصحیح دستگاه بستگی دارد. لامپ ویدئو پروژکتور یک قطعه مصرفی ست و عموما ۲۰۰۰ ساعت طول عمر دارد. در صورتی که نور دستگاه کم شده و یا چراغ آلارم Lamp روی پنل دستگاه روشن شده است، هر چه سریعتر با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

نحوه روشن و خاموش کردن دیتا پروژکتور، دود و گرد و غبار محیط در عمر لامپ موثر است. ضمنا در صورت عدم تعویض به موقع لامپ، ترکیدن آن در داخل دستگاه می تواند منجر به آسیب سایر قسمتها شود.

برآورد دقیق هزینه تعمیر ویدئو پروژکتور فقط در صورت ارسال آن به واحد فنی و بررسی کارشناسان ممکن است.

عیب یابی، سرویس و تعمیر ویدئو پروژکتور با توجه به الویتهای کاری واحد پشتیبانی شرکت زمان بندی می گردد.

نمایندگی فوجیتسو

نمایندگی فوجیتسو / نمایندگی fujitsu

نمایندگی محصولات فوجیتسو/ نمایندگی محصولاتfujitsu

نمایندگی رسمی محصولات فوجیتسو / نمایندگی رسمی محصولات fujitsu

نمایندگی اصلی محصولات فوجیتسو / نمایندگی اصلی محصولات fujitsu

نمایندگی تعمیرات محصولات فوجیتسو / نمایندگی تعمیرات محصولات fujitsu

نمایندگی تعمیر محصولات فوجیتسو / نمایندگی تعمیر محصولات fujitsu

نمایندگی تعمیرات تخصصی محصولات فوجیتسو / نمایندگی تعمیرات تخصصی محصولات fujitsu

نمایندگی تعمیر تخصصی محصولات فوجیتسو / نمایندگی تعمیر تخصصی محصولات fujitsu

نمایندگی خدمات پس از فروش محصولات فوجیتسو / نمایندگی خدمات پس از فروش محصولات fujitsu

نمایندگی رسمی فروش محصولات فوجیتسو / نمایندگی رسمی فروش محصولات fujitsu

نمایندگی اصلی فروش محصولات فوجیتسو / نمایندگی اصلی فروش محصولات fujitsu

فروش محصولات فوجیتسو با گارانتی اصلی / فروش محصولات fujitsu با گارانتی اصلی

امتیاز شما به این نوشته post