جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

ارسال پیامک به گوشی از طریق لپ تاپ

معمولا افراد فکر می کنند که ارسال پیامک به گوشی فقط از طریق یک موبایل دیگر یا تبلتی که حاوی سیم کارت بوده ، امکان پذیر است . اما امروزه با توجه به اینکه همه لپ تاپ ها و سیستم های کامپیوتری قابلیت اتصال به اینترنت را دارند ، در نتیجه برای ارسال پیامک به گوشی با لپ تاپ نیز روش ها یا نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که ما در این مقاله می خواهیم این روش ها را به شما معرفی کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

ارسال پیامک به گوشی با لپ تاپ

فهرست مطالب

نحوه ارسال پیامک به گوشی با لپ تاپ

استفاده از سامانه پیامکی

یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای ارسال پیامک به گوشی از طریق لپ تاپ ، استفاده از سامانه ارسال پیامک است. این روش قابلیت ارسال بی نهایت پیامک تبلیغاتی و … را در کمترین زمان ممکن ، دارد. یعنی کاربر می تواند با تهیه یک پنل اختصاصی برای خود جهت ارسال اس ام اس به گوشی از طریق لپ تاپ اقدام نماید.همچنین این روش برای تمامی شرکت ها و کسب و کارهای کوچک نیز مناسب است.

استفاده از نرم افزارهای مختلف

روش بعدی که برای ارسال پیامک به گوشی از طریق لپ تاپ وجود دارد ، استفاده از نرم افزارهای مختلف و مخصوصی است که بر روی سیستم نصب می شوند.

نرم افزار تحت وب بهین

یکی از نرم افزارهای ارسال اس ام اس به گوشی با لپ تاپ ، نرم افزار بهین است. این نرم افزار مزایای زیادی دارد که عبارتند از:

  • تحت وب بودن نرم افزار بهین ( که باعث می شود نیازی به نصب و راه اندازی این نرم افزار بر روی لپ تاپ نباشد)
  • بروز رسانی همیشگی و خودکار
  • سازگار بودن نرم افزار بهین با تمامی دستگاه ها
  • عدم نیاز به سخت افزاری خاص برای دسترسی به نرم افزار بهین
  • سرعت دسترسی بالا
  • امنیت بالا

نرم افزار Air Droid

Air Droid یکی از نرم افزارهای شناخته شده و کارآمد برای ارسال پیامک به گوشی از طریق لپ تاپ است. این نرم افزار علاوه بر ارسال اس ام اس به گوشی از طریق لپ تاپ قابلیت انتقال فایل را بین گوشی و سیستم را دارد.

و برای ارتباط بین گوشی و لپ تاپ از طریق این برنامه نیازی به اتصال هیچ نوع کابلی نیست و این ارتباط از طریق اینترنت انجام می شود. این نرم افزار برای همه سیستم عامل های اندروید ، ios و ویندوز قابل استفاده است.

نرم افزار Air Droid

نرم افزار Mighty Text

یکی دیگر از نرم افزارها برای ارسال اس ام اس به گوشی از طریق لپ تاپ ، نرم افزار Mighty Text است.این برنامه محبوب ارسال اس ام اس به گوشی با لپ تاپ تا حد 250 پیامک در ماه برای کاربران رایگان بوده و اگر کاربران بخواهد که از 250 پیامک بیشتر در ماه ارسال کنند باید بابت آن هزینه پرداخت کنند.

نرم افزار Mighty Text

این برنامه برای سیستم عامل های اندروید و ویندوز مناسب بوده و دارای ویژگی های زیر است:

  • ارسال اس ام اس به گوشی با لپ تاپ به صورت ناشناس و عدم خرید خط اختصاصی برای خود
  • نمایش شارژ گوشی شما از طریق لپ تاپ

نرم افزار Join

نرم افزار Join نیز یکی دیگر از نرم افزارهای پرکاربرد برای ارسال پیامک به گوشی از طریق لپ تاپ است. این برنامه رایگان نبوده و برای دانلود و نصب آن باید هزینه پرداخت کنید. اما به صورت آزمایشی می توانید به مدت سی روز از این نرم افزار ، رایگان استفاده کنید.

نرم افزار Pushbullet

از نرم افزارهای پر کاربرد دیگری که برای ارسال اس ام اس به گوشی با لپ تاپ مورد استفاده قرار می گیرد ، نرم افزار Pushbullet است. در این برنامه کاربر می تواند برای خود یک شماره مجازی تهیه کند و همچنین این برنامه تا حد ارسال 100 پیامک در یک ماه ، به صورت رایگان است.در نسخه پولی این نرم افزار امکان ارسال پیام صوتی نیز وجود دارد.

نرم افزار Pushbullet
5/5 (1 امتیاز)