جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

ارتقا لپ تاپ فوجیتسو

سیستم های رایانه ای همواره در حال پیشرفت و ارائه ی کیفیت مدرن تر هستند. کاربران لپ تاپ ها و کامپیوترهای گوناگون، غالباً پس از قدیمی شدن سیستم مورد استفاده ی خود، تمایل به ارتقا آن ها می یابند.  اما این امر در تمامی جنبه های ساختاری لپ تاپ امکان پذیر نیست. به ویژه آن که در طول سال‌های اخی، ساختار فیزیکی این محصولات به سوی ظرافت و فشردگی دو چندان نیز حرکت کرده است.

لپ تاپ های برند فوجیتسو نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نمی توان به طور کامل سخت افزار آن ها را ارتقا داد. سوال اینجاست کدام یک از قطعات لپ تاپ قابل ارتقا هستند؟ در این مقاله قصد داریم به این پرسش پاسخ دهیم و شما را با قطعات قابل ارتقا لپ تاپ آشنا سازیم. با ما همراه باشید تا به شرح هر آنچه که در فرآیند ارتقا لپ تاپ فوجیتسو رخ می دهد، بپردازیم.

ارتقا لپ تاپ فوجیتسو

تشخیص امکان ارتقا لپ تاپ فوجیتسو

همان طور که اشاره شد تصور اینکه می توان تمامی بخش های اصلی لپ تاپ از جمله کارت گرافیک فوجیتسو و CPU را ارتقا داد، کاملا اشتباه است. گاهی امکان دارد کاربر دارای لپ تاپی معمولی با سیستم داخلی نسبتا متوسطی باشد که در طی سال های گذشته از آن برای انجام کارهای ساده ای چون گشت و گذار در اینترنت بهره گرفته باشد. این موضوع که می توان چنین لپ تاپی را با ارتقا قطعات سخت افزاری به سیستمی پیشرفته تبدیل کرد، امری نشدنی است.

به طور کلی تشخیص امکان ارتقا لپ تاپ فوجیتسو  نیازمند بررسی های ویژه دارد. اما عموما در دو بخش کارت گرافیک و CPU نمی توان لپ تاپ ها را ارتقا داد. ارتقا این دو قسمت حتی در برخی از کامپیوترهای رومیزی نیز امکان پذیر نیست. اگر حیطه ی کاری شما تغییر یافته و از این پس نیازمند سیستم رایانه ای قدرتمندتری می باشید؛ راهی جز تهیه ی دستگاهی جدید نخواهید داشت. البته این موضوع شامل استثنائاتی نیز می باشد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

 نمایندگی تعمیرات لپ تاپ برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

 ارتقا رم لپ تاپ فوجیتسو

در راستای ارتقا لپ تاپ فوجیتسو می توان رم سیستم را تعویض کرد. خوشبختانه این نوع ارتقا در اکثر لپ تاپ های موجود در بازار امکان پذیر است. اگر رم نصب شده بر روی دستگاه شما 4GB است، ارتقا به نمونه های 8  گیگابایتی و یا 16 گیگابایتی راندمان کاری  لپ تاپ و توان مولتی تسکینگ دستگاه را به شدت افزایش می دهد.

برای اطمینان از وجود امکان ارتقا رم لپ تاپ فوجیتسو می توانید به سایت اصلی شرکت سازنده مراجعه کنید و مدل دستگاه مورد نظر را سرچ کنید. لازم به ذکر است که کارشناسان ما در نمایندگی رسمی فوجیتسو قادر به ارتقا رم انواع لپ تاپ های برند فوجیتسو در سطح کیفی بی نظیری می باشند. در این راه جایگزینی قطعه ی اورجینال باکیفیت از اولویت های کاری نمایندگی مجاز فوجیتسو است.

 ارتقا هارد لپ تاپ فوجیتسو

مهم ترین دلیل برای ارتقای هارد درایو و یا تعویض آن می تواند از کار افتادگی و معیوب شدن هارد دیسک سیستم باشد. زیرا هارد دیسک ها جز قطعات مکانیکی لپ تاپ هستند و به مرور زمان دچار فرسودگی خواهند شد. در این میان می توان جهت ارتقا لپ تاپ فوجیتسو، هارد دیسک را با یک SSD تعویض کرد. SSD نیز مانند هارد دیسک وظیفه ی ذخیره سازی اطلاعات را دارد.

تفاوت این دو سیستم  در این است که عملکرد صحیح  SSD به مکانی برای ذخیره سازی نیاز ندارد. عملیات ذخیره سازی  در SSD به صورت الکترونیکی صورت می گیرد و به همین دلیل سرعت بسیار بالاتری از هارد دیسک ارائه می دهد. نمایندگی رسمی فوجیتسو کلیه ی امور مرتبط با ارتقا هارد  لپ تاپ های فوجیتسو را با صرف مدت زمان کمی انجام می دهد.

 ارتقا کارت گرافیک و CPU لپ تاپ فوجیتسو

ارتقا کارت گرافیک لپ تاپ  و CPU در اکثر لپ تاپ ها امکان پذیر نیست . البته کارشناسان ما در نمایندگی رسمی فوجیتسو می توانند با رفع تخصصی مشکلات کارت گرافیک ، تعویض چیپ گرافیک لپ تاپ فوجیتسو ورفع مشکلات  CPU لپ تاپ مورد نظر نیاز به ارتقا لپ تاپ فوجیتسو را تا حد زیادی از بین ببرند. از طرفی به تازگی کارت های گرافیک اکسترنال در بازار یافت می شوند که با کمک آن ها لپ تاپ از لحاظ گرافیکی قادر به اجرای بازی های مدرنی خواهد بود. اما برای تجربه ی سطح کاربری بسیار پیشرفته و به روز باید لپ تاپ جدیدی تهیه نمایید.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو

برند فوجیتسو در طراحی و تولید لپ تاپ های باکیفیت و کاربردی تبحر دارد. این کیفیت ساخت بالا مصون از خرابی نبوده و ممکن است دچار اختلالات سخت افزاری و نرم افزاری مختلفی چون آبخوردگی و حمله ی ویروس  بدافزارها گردد. نمایندگی رسمی فوجیتسو مجموعه ای فوق تخصصی است که در راستای ارائه ی خدمات تعمیراتی انواع لپ تاپ های قدیم و جدید برند فوجیتسو به فعالیت می پردازد. خاطرنشان می نماییم که کلیه ی امور مرتبط با تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو زیر نظر کارشناسانه ی تکنسین های ماهر شکل گرفته و براساس پارامترهای اصولی و استاندارد عرضه می شوند.

فیلم آموزش ارتقا لپ تاپ

کارشناسان نمایندگی فوجیتسو آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه تعمیر محصولات کونیکامینولتا فوجیتسو می باشد.

شماره تماس: 02154114

5/5 (2 امتیاز)