جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ لایف بوک ای اچ 530 فوجیتسو

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر لپ تاپ لایف بوک ای اچ 530 فوجیتسو بد نیست نگاهی به ویژگی‌های این دستگاه و مشخصات کلی آن داشته باشیم. لپ تاپ لایف بوک ای اچ 530 یک دستگاه میان رده اما کاربردی و با کیفیت است که برای داشتن ان نیز به صرف هزینه بالایی نخواهید بود. مالتی مدیاهای سری AH530 با کانفیگ های سخت افزاری بسیار متعددی به بازارهای جهانی عرضه شده‌اند و ازپردازنده های Intel Pentium و Intel Core در آنها استفاده شده است.

سرعت این سری از لپ تاپ‌ها، علی‌رغم قیمت مناسبی که دارند، نسبتاً خوب است و توان پردازشی شایسته‌ای از خود نشان می‌دهند. در بخش‌های آتی برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر لپ تاپ لایف بوک ای اچ 530 فوجیتسو شرح داده خواهد شد. کاربران لپ تاپ لایف بوک ای اچ 530 می‌توانند در صورت نیاز به سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این دستگاه به نمایندگی فوجیتسو مراجعه کرده و در پارت تعمیر لپ تاپ فوجیتسو حضور یابند.

تعمیرات لپ تاپ لایف بوک ای اچ 530 فوجیتسو در محل

اگر لپ تاپ فوجیتسو شما دچار اشکال شده و نیازمند تعمیر است، اما به هر دلیل امکان مراجعه به مراکز تعمیر لپ تاپ را ندارید، می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را در محل دریافت نمایید. در صورت استفاده از این سرویس، کلیه تعمیر لپ تاپ لایف بوک ای اچ 530 فوجیتسو در محل انجام خواهد شد و دیگر نیازی به حمل و جابجایی دستگاه نخواهد بود.

البته باید توجه داشت که در ارتباط با برخی از خدمات نظیر بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ و ریکاوری داده‌های از دست رفته به دلیل زمان‌بر بودن و نیاز به تجهیزات خاص داشتن، امکان ارائه خدمات در محل وجود ندارد. در ارتباط با سایر خدمات سخت افزاری و نرم افزاری امکان تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو در محل وجود دارد.

خرابی‌هایی که تعمیر لپ تاپ لایف بوک ای اچ 530 فوجیتسو را ضروری می‌سازد

 بالا نیامدن ویندوز لپ تاپ لایف بوک ای اچ 530 فوجیتسو

یکی از مشکلات نه چندان شایع مشاهده شده در لپ تاپ لایف بوک ای اچ 530 فوجیتسو مشکل بوت نشدن یا به اصطلاح کاربران، بالا نیامدن ویندوز است. بروز این اشکال در سیستم های کامپیوتری به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد که در این میان پاک شدن فایل های بوت ویندوز، ایراد در بوت سکتور، تغییرات نا به جا در رجیستری، ورود ویروس های مخرب به سیستم و… برخی از شایع‌ترین علل هستند.

در صورت مواجهه با این اشکال لازم است مواردی چون تغییرات اِعمال شده بر روی سیستم، روشن نشدن کامپیوتر، بازیابی فایل‌ها در صورت بالا نیامدن ویندوز، روشن شدن کامپیوتر و نمایش خطای عدم وجود دستگاه بوت‌پذیر، کرش کردن یا متوقف شدن ویندوز در طول بالا آمدن و در نهایت آبی شدن صفحه کامپیوتر بررسی شده و اقدامات لازم متناسب با هر یک از آنها بر روی دستگاه اِعمال شود. تعمیر لپ تاپ لایف بوک ای اچ 530 فوجیتسو در این شرایط تنها توسط کارشناسان تعمیر لپ تاپ امکان پذیر است.

 تعویض ال سی لپ تاپ لایف بوک AH530 فوجیتسو

خرابی‌های پیش آمده در ال سی دی لپ تاپ ممکن است مربوط به بخش نرم افزاری (یعنی کیفیت تصاویر، پیکسل سوختگی، پرش تصویر، بالا و پایین شدن تصویر و … ) و یا بخش سخت افزاری (یعنی شکستگی صفحه نمایش، شکستگی قاب صفحه نمایش و …) باشند. خرابی ال سی دی لپ تاپ به هر دلیل که اتفاق بیفتد، بهترین راه جهت تعمیر آن، مراجعه به مراکز استاندارد و مجاز در حوزه تعمیر لپ تاپ است.

نمایندگی لپ تاپ فوجیتسو، یکی از معدود مراکز فعال و پیشرو در حوزه تعمیر قطعات لپ تاپ فوجیتسو است که کلیه خدمات ارائه شده در آن مشمول گارانتی و ضمانت است. در ارتباط با تعمیر ال سی دی لپ تاپ فوجیتسو، کارشناسان ما در پارت تعمیر لپ تاپ لایف بوک ای اچ 530 فوجیتسو پس از بررسی دقیق دستگاه و طی فرآیندهای عیب یابی، سطح خرابی پیش آمده در صفحه نمایش را مشخص کرده و بسته به میزان خرابی، اقدام به تعمیر و یا تعویض ال سی دی لپ تاپ می نمایند.

 کند بودن سرعت لپ تاپ لایف بوک AH530 فوجیتسو

کند شدن سرعت لپ تاپ می‌تواند به دلایل متعددی اتفاق بیفتد که در این میان عللی چون عدم تهویه هوای صحیح اطراف قطعات، وجود ویروس ها، بد افزارها  و سایر نرم افزارهای خطرناک و مضر، پراکندگی داده ها بر روی دیسک سخت لپ تاپ، اجرا شدن همزمان چندین نرم افزار بلافاصله پس از روشن شدن و بالا آمدن سیستم، وجود آیکون های متعدد بر روی دسکتاپ و کم بودن حافظه یا همان رم دستگاه برخی از شایع‌ترین‌ها هستند.

تجربه نشان داده که مشکل کند شدن سرعت لپ تاپ عموماً، ‌مشکلی اساسی است و اگر مربوط به قدیمی بودن سیستم نشود، قطعاً علت اساسی دیگری همچون وجود یک بد‌افزار دارد. پس بهتر است پیش از هر اقدامی علت کند شدن سرعت لپ تاپ را از کارشناسان تعمیر لپ تاپ لایف بوک ای اچ 530 فوجیتسو جویا شوید و دستگاه خود را جهت بررسی های تخصصی به آنها بسپارید.

 تعویض دی وی دی رایتر لپ تاپ لایف بوک ای اچ 530 فوجیتسو

یکی دیگر از اشکالات مشاهده شده در لپ تاپ لایف بوک ای اچ 530 فوجیتسو، خرابی دی وی دی پلیر این دستگاه است.  تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با رفع این اشکال و سایر خدمات مرتبط با تعمیر لپ تاپ لایف بوک ای اچ 530 فوجیتسو با حضور در نمایندگی فوجیتسو و نیز از طریق سرویس تعمیر در محل لپ تاپ قابل دریافت است.. در روند تعمیر درایو لپ تاپ، قاب پشتی دستگاه باز شده و باتری آن خارج می‌شود.

در ادامه تمامی کابل‌هایی که ممکن است به نوعی در روند تعمیر درگیر شوند –نظیر کابل اسپیکر راست/ساب ووفر -، جدا شده و ارتباط آنها با دستگاه قطع می‌شود. پس از خارج کردن درایو، عملکرد این بخش از دستگاه بررسی شده و تعمیرات مورد نیاز بر روی آن پیاده می‌گردد. در صورتی که خرابی درایو لپ به اندازه‌ای باشد که امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد، درایو معیوب پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه با یک نمونه اورجینال تعویض می‌گردد. تعمیر درایو لپ تاپ به دلیل نیاز به باز کردن قاب دستگاه و جداسازی آن از لپ تاپ، می‌بایست صرفاً توسط کارشناسانی انجام پذیرد که در این حوزه تخصص دارند.

 نمایندگی لپ تاپ فوجیتسو

تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ های فوجیتسو با حضور در نمایندگی لپ تاپ فوجیتسو و مراجعه به پارت مربوطه قابل دریافت است. کاربران لپ تاپ های فوجیتسو می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری در دستگاه خویش به نمایندگی لپ تاپ فوجیتسو مراجعه کرده و با حضور در پارت مربوطه خدمات مورد نیاز را دریافت نمایند. تعمیر قطعات لپ تاپ فوجیتسو (تعمیر ال سی دی لپ تاپ، تعمیر لولای لپ تاپ، تعمیر کیبورد لپ تاپ، تعمیر تاچ پد لپ تاپ و …)،

تعمیر قطعات تخصصی لپ تاپ فوجیستو (تعمیر مادربرد لپ تاپ، تعمیر فلت لپ تاپ، تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ فوجیتسو و… )، سرویس‌های نرم افزاری لپ تاپ (نظیر نصب و ارائه تمامی درایورهای لپ تاپ، نصب و فروش انواع آنتی ویروس و فایروال اورجینال با قابلیت آپدیت از اینترنت، نصب انواع نرم افزارهای جانبی (تخصصی و غیر تخصصی)، بکاپ گیری از اطلاعات دستگاه و ذخیره آن و …)، عیب‌یابی و شناسایی اشکالات پیش آمده در لپ تاپ و …. برخی از خدمات تخصصی قابل دریافت در نمایندگی لپ تاپ فوجیتسو است.

 

امتیاز شما به این نوشته post