جستجو کردن
Close this search box.

نمایندگی fujitsu

نمایندگی fujitsu در ایران با مجهز کردن فضای سازمانی خویش به حضور مهندسان زبده و ابزارآلاتِ پیشرفته، زمینه‌ای جهت ارائه خدمات تخصصی مرتبط با فروش و تعمیرات fujitsu فراهم آورده است. تمامی کارشناسان حاضر در این مرکز دارای مدارک تخصص فنی و نظری در حیطه تخصصی خویش می‌باشند.

نمایندگی فوجیتسو در ایران به یُمن حضور کارشناسان مجرب و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه ترمیم، بازیابی و تعمیر محصولات fujitsu گشته است. خدمات ارائه شده در این مرکز دربردارنده محصولاتی نظیر تبلت، نوت‌بوک، مادربورد، سرور، صفحه نمایش، گوشی‌های هوشمند، پرینتر، نوت‌بوک و … می‌باشند. کاربران گرامی می‌توانند با مراجعه به نمایندگی fujitsu در ایران کلیه خدمات مرتبط با فروش و تعمیرات محصولات fujitsu را دریافت نمایند.

نمایندگی fujitsu

گارانتی خدمات در نمایندگی fujitsu

گارانتی خدمات در نمایندگی Fujitsu اگرچه بسته به نوع سرویس دریافت شده متفاوت است لیکن تمامی خدمات ارائه شده در این مجموعه را شامل می‌گردد. گارانتی خدمات ارائه شده دراین مرکز از آن روست که تیمی متخصص از تعمیرکاران و کارشناسان فروش با نمایندگی فجیتسو و همکاری می‌کنند و میزان خطا در سرویسهای ارائه شده بسیار اندک است.

تعمیر لپتاپ فوجیتسو

مهندسان و کارشناسان نمایندگی Fujitsu با در اختیار داشتن تجهیزات الکترونیکی-فنی پیشرفته و برخورداری از بالاترین سطح مهارت، قادر به رفع تمامی مشکلات و نواقص موجود در دستگاه‌های فوجیتسو هستند. تعمیرات Fujitsu در این مرکز محدود و منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی محصولات Fujitsu را شامل می‌گردد.

بد نیست بدانید که در نمایندگی فوجیتسو و در روند تعمیرات دستگاه‌های معیوب این برند صرفاً از قطعات اورجینال استفاده می‌شود. در صورت نبود قطعه در بازار داخلی، قطعه موردنیاز پس از هماهنگی‌های انجام شده با مشتری از خارج کشور وارد خواهد شد. در شرایط ویژه و خاص نیز، یک دستگاه جدید خریداری شده و جهت دستیابی به قطعات مورد نیاز، اجزاء آن اوراق می‌گردد.

خدمات تخصصی نمایندگی fujitsu

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات fujitsu به دلیل بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر قادر به رفع و حل تمامی عیوب و اختلالاتی می‌باشند که به هر دلیل در محصولات fujitsu پدید آمده باشند. مهندسان (انفورماتیک، مکانیک و الکترونیک) حاضر در این بخش، عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دستگاه‌های fujitsu را به گونه‌ای رفع می‌سازند که احتمال بازگشت عیب پس از تعمیر به حداقل میزان ممکن برسد. این امر، هم بدلیل بهره‌مندی مهندسان این مجموعه از به‌روزترین دانش و مهارت‌های تعمیر است. هم بدلیل در اختیار داشتن ابزارآلاتی است که بالاترین سطح سازگاری و تناسب را با محصولات fujitsu دارند.

برخی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی fujitsu عبارتند از:

  • تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر و راه‌اندازی تجهیزات شبکه
  • سرویس، تعمیر، بهسازی و ترمیم دسکتاپ فوجیتسو
  • بازیابی اطلاعات موبایل، تبلت و لپ‌تاپ فوجیتسو در نمایندگی fujitsu
  • برگزاری تخصصی‌ترین دوره‌های آموزش تعمیرات فوجیتسو
  • ارائه تخصصی‌ترین سرویس‌های فروش و تعمیرات لپ‌تاپ fujitsu
  • ارائه تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر و بهسازی تبلت و موبایل‌های fujitsu
  • سرویس در محل اسپیلت fujitsu در نمایندگی fujitsu
  • تعمیرات اسکنر و پرینتر fujitsu

نمایندگی fujitsu و واحدهای تعمیرات fujitsu

نمایندگی Fujitsu بخش‌های متعددی از این مرکز را به ارائه خدمات پس از فروش و تعمیر محصولات Fujitsu اختصاص داده است. تعمیرات Fujitsu در این مرکز با بهره‌مندی از سازگارترین و پیشرفته‌ترین ابزار آلات و به دست جمعی از کارشناسان زبده و کارآمد انجام می‌پذیرد. با توجه به قیمت بالای خرید در تهیه تجهیزات الکترونیکی هوشمند و هزینه‌بر بودن چنین دستگاه‌هایی، نمایندگی فوجیتسو فضا و امکاناتی ایجاد کرده است تا درصورت بروز نقص و خرابی در این دستگاه‌ها، امکان تعمیر و بهبود دستگاه‌ها وجود داشته باشد.

مدیریت این مرکز تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را تضمین نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که در صورت نیاز به تعویض هر یک از قطعات یک دستگاه، قطعه اورجینال و شرکتی جایگزین قطعه معیوب گردد. دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات Fujitsu در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به سایر صفحات وب سایت، اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول را پیگیری نمایید.