تعمیرات کولر گازی فوجیتسو

تعمیرات کولر گازی فوجیتسو امروزه به یکی از خدمات تعمیراتی پر تقاضا تبدیل شده است و کاربران بسیاری به دنبال مرکزی معتبر و استاندارد برای سرویس و تعمیر کولرگازی فوجیتسو می گردند؛ شاید بسیاری از کاربران به دلیل مشغله بسیار یا با تصور غلط صرفه جویی در هزینه ها، سرویس کولرهای گازی را عملا تا زمان خرابی و خاموش شدن دستگاه به تعویق اندازند و به آن فکر نکنند و این کار را صرفا هزینه ای بی دلیل بدانند.

این در حالی است که تمامی لوازم و ماشین آلات مکانیکی به سرویس های دوره ای نیاز دارند؛ در غیر این صورت عمر دستگاه کوتاه شده و هزینه تعمیرات کولر گازی فوجیتسو بسیار زیاد خواهد شد.

تعمیرات تخصصی کولر گازی فوجیتسو

نمایندگی کولر گازی فوجیتسو

نمایندگی کولر گازی فوجیتسو ارائه‌دهنده‌ی تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با فروش، تعمیر، نصب، راه‌اندازی، تعویض قطعات جانبی و … مرتبط با انواع کولر گازی Fujitsu به متقاضیان است. متقاضیان سرویس‌های مذکور می‌توانند به نمایندگی کولر گازی فوجیتسو مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه، خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. خدمات مرتبط با تعمیر کولرگازی فوجیتسو در بخش تعمیر و خدمات مرتبط با فروش این دستگاه با حضور در نمایندگی فروش فوجیتسو قابل دریافت است.

شایان ذکر است امکان دریافت سرویس‌های مرتبط با تعمیرات کولر گازی فوجیتسو به صورت سرویس در محل وجود دارد. در صورت نیاز به استفاده از این سرویس کافی است از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان نمایندگی کولر گازی فوجیتسو تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به دریافت سرویس‌های «تعمیر کولرگازی در محل» را ثبت نمایید.

تعمیرات تخصصی کولر گازی فوجیتسو

تعمیر مشکل صدا دادن کولر گازی فوجیتسو

برای رفع مشکل صدا دادن کولر گازی فوجیتسو نیاز است تا قطعاتی چون کمپرسور، موتور فن دوشفتی، موتور دمنده، پره‌ی فن و در نهایت موتور فن بررسی گردد. تجربه نشان داده که مشکل صدا دادن کولر گازی، معمولاً به دلیل وجود اشکال و خرابی در یکی از این قطعات است.

از همین رو برای تعمیرات کولر گازی فوجیتسو و رفع این مشکل، می‌بایست قطعات مذکور از نظر سلامت و درستی کارکرد بررسی شده و اشکالات احتمالی به وجود آمده در آنها برطرف گردد. البته منظور از صدا دادن اسپیلت، صدای تولید شده توسط کمپرسور که در پنل بیرونی دستگاه قرار گرفته نیست؛ چرا که صدا دادن این بخش از دستگاه تا اندازه‌ای طبیعی است و درست از همین روست که کمپرسور در بخش بیرونی دستگاه و در پنل خارجی اسپلیت جای داده شده است.

تعمیر مشکل یخ زدن کویل‌های کولر گازی فوجیتسو

یکی از عیوبی که احتمال پیش آمدن آن در کولرهای گازی وجود دارد، مشکل یخ زدن کویل‌ها است. با یخ زدن کویل‌ها، جریان هوا در پره های کویل اپراتور اندک شده و راندمان کولر گازی کاهش یابد. در میان علل متعددی که سبب یخ زدن کویل های کندانسور کولر گازی می‌گردند، معمولاً دو علت شایع‌تر و رایج‌ترند.

کثیفی کولر گازی و وجود نشتی در لوله‌ها و مبرد دو علت رایجی هستند که معمولاً سبب یخ زدن کویل های کندانسور کولر گازی می‌گردند. بنابراین برای تعمیرات کولر گازی فوجیتسو در این شرایط می‌بایست دو قطعه مذکور بررسی شده و درستی کارکرد آنها تأیید شود. توجه داشته باشید که تعمیر و رفع مشکل وجود نشتی در کویل های کندانسور کولر گازی صرفاً می‌بایست توسط کارشناسان تعمیرات کولر گازی و متخصصان این دستگاه انجام پذیرد.

تعمیر ترموستات کولر گازی فوجیتسو

متأسفانه ترموستات کولر گازی، از آن دست قطعاتی است که امکان بروز خرابی و اشکال در آن بالاست. در صورت بروز اشکال در این قطعه، فرآیند قطع و وصل شدن جریان برق به کمپرسور، به خوبی انجام نشده و تعادل دمای کولر گازی و به تبع آن دمای محیط برهم‌می‌خورد. در صورتی که کولر گازی یکسره کار کند و سرمای بیش از اندازه تولید کند احتمالاً نیاز به است تا ترموستات کولر گازی تعویض و یا تعمیر شود.

مورد دیگری که با مشاهده آن می‌توان پی به خرابی ترموستات کولر گازی برد، کار نکردن کمپرسور کولرگازی است. (یکی از علل کار نکردن کمپرسور، خرابی ترموستات کولرگازی است). مورد دیگر قطع نشدن کمپرسور و کار کردن دائم کمپرسور کولر است که علت این مشکل نیز می‌تواند خرابی ترموستات کولر گازی باشد (البته خرابی برد کولر گازی نیز می‌تواند سبب بروز این اشکال باشد). سرویس‌های مرتبط با این بخش از دستگاه نیز به دلیل تخصصی‌بودن می‌بایست صرفاً توسط کارشناسان تعمیرات کولر گازی فوجیتسو انجام پذیرد.

تعمیر فن کولر گازی فوجیتسو

یکی دیگر از اشکالاتی که ممکن است در کولرهای گازی ایجاد شود، مشکل خرابی فن و کار نکردن آن است. کولرهای گازی امروزی دارای دو فن خارجی و داخلی هستند که کارکرد هر یک از این دو با دیگری متفاوت است. بروز خرابی در هر یک از این دو در نهایت منجر به این می‌شود که کولر گازی به درستی خنک نکند و توانایی تهویه هوای محیط را نداشته باشد.

در صورت مشاهده مشکل کار نکردن فن کولر گازی، توصیه می‌شود بلافاصله دستگاه را خاموش کرده و با کارشناسان تعمیرات کولر گازی فوجیتسو تماس بگیرید. اکیداً توصیه می‌شود سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش –به دلیل سر و کار داشتن با برق- صرفاً توسط کارشناسان تعمیر کولرگازی بر روی دستگاه پیاده شود. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر کولرگازی فوجیتسو می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی فوجیتسو تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

اهمیت اجرای تعمیرات کولر گازی فوجیتسو

اگر  کولر های  گازی  سرویس  نشوند  به  دلیل  کثیفی،  عملا مدت  زمان بیشتری را جهت خنک نمودن محیط صرف می کنند؛ این موضوع  نه تنها باعث افزایش مصرف برق و هزینه پرداختی آن می شود بلکه به دلیل کارکرد زیاد کمپرسور و افزایش آمپر مصرفی، ممکن است برد دستگاه، سیم کشی و حتی کمپرسور آسیب جدی و غیر قابل جبرانی ببیند.

این بی توجهی و اهمال کاری می تواند برای شما هزینه گزاف تعمیرات کولر گازی فوجیتسو را به دنبال داشته باشد و بهره مندی شما را از هوای مطبوع دستگاه به حداقل برساند.

چگونگی تعمیرات کولر گازی فوجیتسو

 تمامی تکنسین های مرکز تعمیرات کولر گازی فوجیتسو به صورت منظم در کلاس های آموزشی مرتبط با آخرین فناوری ها و تکنولوژی های تعمیرات کولر های گازی فوجیتسو شرکت می کنند و اطلاعاتشان را همواره به روز نگه می دارند. این مرکز متشکل است از گروهی از متخصصین مجرب و حرفه ای که به صورت تخصصی فقط در زمینه تعمیرات کولر گازی فوجیتسو فعالیت می کنند.

در تعمیرات کولر گازی یکی از مهم‌ترین اصول تعمیر، عیب یابی است. به این معنی که فنی کار مجرب و متخصص با استفاده از ابزار های تخصصی و با بررسی نحوه عملکرد سیستم، متوجه میزان خرابی دستگاه می شود. تعمیرکاران ما با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در عرصه تعمیرات کولر گازی بهترین خدمات را برای شما عزیزان تضمین می کنند. برای بهره مندی از سرویس های ویژه و تعمیرات کولر گازی کافی ست با مرکز تعمیرات فوجیتسو تماس بگیرید.

تعمیرات کولر گازی فوجیتسو

مشکلات رایج در کولرگازی فوجیتسو

  • نشتی آب کولر گازی فوجیتسو
  • روشن نشدن کولر گازی و فرمان نگرفتن از ریموت کنترل کولر گازی
  • یخ زدن پنل داخلی یا اواپراتور کولر گازی
  • کولر گازی بوی بدی می دهد
  • کولر گازی با صدای بلند کار می کند
  • کولر گازی روشن نمی شود
  • کولر گازی باد سرد تولید نمی کند
  • کم شدن میزان سرمای کولر گازی فوجتسو
  • خرابی ریموت کنترل کولر گازی
  • کم شدن پرتاب باد کولر

خدمات مرکز کولر گازی فوجیتسو

سرویس منظم کولرهای گازی

سرویس کولرگازی در کاهش مصرف برق و به تعویق انداختن نیاز به تعمیرات کولر گازی فوجیتسو نقش بسیار مهمی دارد و اگر به موقع انجام نشود امکان سوختن کمپرسور کولر گازی بسیار زیاد است.

شارژ، نصب و جابه جایی

مرکز تعمیرات کولر گازی فوجیتسو آمادگی لازم برای خدمت رسانی به مشتریان محترم را دارد. تنها با یک تماس و در اسرع وقت و با صرف مناسب ترین و منطقی ترین هزینه می توانید این خدمات را دریافت کنید.

اجرای تنظیمات کولر گازی

کولرهای گازی فوجیتسو به تنظیمات ویژه ای نیاز دارند تا عملکرد بهتری از خود نشان دهند. لازم است که این تنظیمات توسط یک متخصص برتر و آگاه به کاربر آموزش داده شود تا در عملکرد دستگاه، اختلالی پیشامد نکند.

نقش کاربر در افزایش طول عمر کولر گازی فوجیتسو

بی شک نحوه استفاده کاربر از کولر گازی نقش کلیدی در به تعویق انداختن نیاز به تعمیرات کولر گازی فوجیتسو دارد. به منظور افزایش طول عمر دستگاه بهتر است که همواره میزان برق ورودی به دستگاه را کنترل کنید و حتما از دستگاه های محافظ استفاده نمایید. کولر را تمام وقت با تمام قدرت روشن نکنید و حتما در فواصل زمانی معین به آن استراحت دهید. قبل از استفاده از دستگاه حتما دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید.

واحد تعمیرات فوجیتسو

واحد تعمیرات فوجیتسو، مرکزی گسترده و وسیع است که مسئولیت تعمیرات همه محصولات فوجیتسو را بر عهده می گیرد. این واحد برای ارائه خدمات مطلوب تر، اقدام به جداسازی واحد تعمیرات لوازم خانگی فوجیتسو از لوازم الکترونیکی آن نموده است و خدمات تعمیراتی هر بخش را در واحد جداگانه خود ارائه می دهد. لازم به یادآوری است که هر یک از این واحد ها نیز زیر مجموعه های خود را دارند و متخصصان ویژه هر بخش خدمات تعمیراتی حوزه خود را عرضه می کنند.

نمایندگی فوجیتسو

نمایندگی فوجیتسو برای ارائه خدمات فروش و پس از فروش، به صورت ویژه و کاملا حرفه ای وارد عمل شده است. از آنجا که همه فعالیت های این مرکز زیر چتر قانون صورت می گیرد، این نمایندگی مجاز و استاندارد، خدمات پشتیبانی اصل و شرکتی به کاربران خود ارائه می دهد و به طور جداگانه نیز تسهیلات ویژه ای در اختیار آنان می گذارد تا بتوانند با آسودگی خیال و با احساس امنیت کامل نیاز های خود را برطرف سازند.

اخبار، اطلاعات، مقاله های جدید و سوالات پر تکرار کاربران کمپانی فوجیتسو را در سایر بخش های سایت دنبال کنید

امتیاز شما به این نوشته post

مطالب مرتبط