اشتراک گذاری

چرا تصویر پروژکتور پرش دارد ؟

چرا تصویر پروژکتور پرش دارد ؟

چرا تصویر پروژکتور پرش دارد. آنچه که مسلم است اغلب کاربران با این سوال مواجه شده‌اند . در این مطلب سعی داریم به عوامل بروز این مشکل بپردازیم . بدیهی است با شناخت عوامل مذکور می‌توانید از پرش داشتن تصویر پروژکتور ممانعت به عمل آورید . راهنمای زیر شما را در حل مشکل و یا پیدا کردن علت آن کمک کند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

چرا تصویر پروژکتور پرش دارد – علل

علت این که چرا تصویر پروژکتور پرش دارد بدین شرح است :

تصویر پروژکتور پرش دارد
  • بلندی بیش از حد کابل پروژکتور ، معیوب بودن و یا بی‌کیفیت بودن آن

  • اتصال مستقیم کابل پروژکتور به یک رایانه
  • وصل نشدن صحیح کابل پروژکتور به خروجی اسپلیت VGA
  • در هنگام بالا آمدن سیستم یا لپ‌تاپ، هنوز پروژکتور، روشن و یا وصل نشده است
  • پشتیبانی نکردن پروژکتور از رزولوشن سیستم یا لپ‌تاپ
  • عدم پشتیبانی پروژکتور از رزولوشن یا رفرش ریت رایانه

بررسی دیگر عوامل پرش داشتن تصویر پروژکتور

دیگر علل بروز این مشکل که چرا تصویر پروژکتور پرش دارد ممکن است تداخل الکتریکی باشد. به عنوان مثال ، احتمال دارد متوجه شوید که کابل پروژکتور داخل یا نزدیک به وسایل آشپزخانه قرار گرفته است. البته اثبات این امر مشکل است مگر اینکه بتوانید مسیر کابل پروژکتور را تغییر دهید و یا کابلی با کیفیت و اندازه مشابه قرض بگیرید.

نمایندگی فوجیتسو و واحدهای تعمیرات فوجیتسو

نمایندگی فوجیتسو ، واحدهای تعمیرات فوجیتسو را مجزا راه‌اندازی کرده است . مجزا بودن واحدها موجب می‌گردد کارشناسان تمامی توجه خود را معطوف بر ریکاوری یک محصول نمایند. همانطور که مستحضر هستید دلیل ایرادات پیش آمده در دستگاه می‌تواند یکی از این دو مورد باشد. ایرادات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری.

به همین دلیل نمایندگی فوجیتسو در پارت‌های تعمیر تفکیک شده‌ای به ارائه خدمات تعمیر می‌پردازد. تکنسین‌های مرکز تعمیرات فوجیتسو با تکیه بر مهارت خویش و با بکارگیری مدرنترین تجهیزات بهترین خدمات تعمیر را ارائه می‌نمایند . شما می‌توانید پاسخ جزئی تر این پرسش را که چرا تصویر پروژکتور پرش دارد از کارشناسان ما جویا شوید .

در دیگر صفحات سایت به مطلعه مقالات ، سوالات متداول ، محصولات و اخبار بپردازید.

محصولات فوجیتسو

سوالات متداول فوجیتسو

اخبار فوجیتسو

مقالات فوجیتسو

امتیاز شما به این نوشته post