اشتراک گذاری

لپ تاپ LifeBook با پروژکتور داخلی

شما روزانه چند بار از Optical Drive لپ تاپ خود استفاده می کنید و دیسک های DVD و CD را در لپ تاپ مشاهده می کنید؟ رفته رفته کاربرد درایوهای نوری لپ تاپ ها کم شده و جای خود را به ابزار های جانبی می دهند. به همین دلیل Fujistu این بار لپ تاپ خود را با Projector داخلی عرضه کرده است. در ادامه مشخصات کاملتر این لپ تاپ را مشاهده می کنید.

ظاهرا Fujitsu دست به یک ابتکار جدید زده و به جای قرار دادن درایو نوری در لپ تاپ LifeBook جدید خود از یک Pico Projector استفاده کرده است.

شاید Projector در یک لپ تاپ، ابزار ضروری نباشد ولی مسلما خیلی جذاب خواهد بود. تصور کنید شما می توانید با فشار دادن یک دکمه عکس یا فیلم در حال پخش خود را روی صفحات بزرگ یا دیوار نمایش دهید.

تعمیر لپ تاپ فوجیتسو

Fujitsu LifeBook های جدید

دو سری از Fujitsu LifeBook های جدید با نام های S761/C که ۱۳٫۳ اینچ است و P771/C که ۱۲٫۱ اینچ است، با Projector عرضه می شوند. قیمت مدل ۱۳٫۳ اینچی ۲۳۶۷$ دلار و قیمت مدل ۱۲٫۱ اینچی که سخت افزار قوی تری دارد ۲۷۵۱$ دلار است.

مدل ۱۳٫۳ اینچی دارای پردازنده Intel Core i5-2520M به همراه ۱GB RAM و ۱۶۰GB حافظه ذخیره سازی یا HDD است. رزولوشن صفحه نمایش مدل ۱۳٫۳ اینچی ۱۳۶۶x768 است. رزولوشن صفحه نمایش مدل ۱۲٫۱ اینچی حدود ۱۲۸۰x800 است.

این لپ تاپ جزو اولین سری هایی است که سنسور شناسایی آن بدون لمس دست کار می کند. در واقع سیستمی مانند FingerPrint ولی بدون اینکه انگشت شما به صفحه برخورد بکند. تصویر زیر می تواند توضیحات مربوط به این سنسور را کامل تر بیان کند.

از دیگر ویژگی های این لپ تاپ این است که زمانی که دستگاه را Standby می کنید، مصرف انرژی در این مدل نزدیک به صفر می شود و در حالتی که دستگاه روشن است نیز عملیات غیر ضروری متوقف می شود تا باتری دستگاه کمتر مصرف شود.ممکن است زمانی که این لپ تاپ ها در ماه May وارد بازار ژاپن می شوند، مشخصات آنها تغییرات جزئی داشته باشد. ولی فعلا اطلاعات بیشتری در مورد این مدل ها در دست نیست.

محدودیت های لپ تاپ lifebook فوجیتسو با پروژکتور داخلی

‏اگرچه لپ تاپ lifebook فوجیتسو مزایای بسیاری برای کاربران خود خواهد داشت اما، این محصول همچنان محدودیت های خاص خود را نیز دارد. برای مثال نخستین مشکل این محصول آن است که با قیمت بالای ۲۶۰۰ و ۳۱۱۰ دلاری روانه بازارهای جهانی شده است. احتمالا همین قیمت بالا سبب شود که کمتر کسی سراغ آنها برود.

مورد دیگری که می‌توان در ارتباط با محدودیت این دستگاه می‌توان ذکر کرد، منحصر بودن زاویه پخش تصویر آن به بالا و پایین است. به عبارتی دیگر محدودیت در زاویه پخش تصویر در لپ تاپ lifebook فوجیتسو سبب گشته تا این دستگاه فقط بتواند در همان جهت پیش فرض یعنی به بالا و پایین حرکت کند. ‏

لپ تاپ LifeBook با پروژکتور داخلی

کاربری لپ تاپ lifebook فوجیتسو با پروژکتور داخلی

لپ تاپ جدید فوجیتسو که با نام LifeBook S761/C و P771/C معرفی شده است به همراه خود یک پیکو پروژکتور دارد. این پیکو پروژکتور به ویژه برای معلم‌ها و اساتیدی کاربرد دارد که همیشه نیاز به یک ویدئو پروژکتور همراه برای ارائه درس‌ها و مقالات دارند. علاوه بر این، وجود این پیکو پروژکتور به سایر کاربران نیز این امکان را می‌دهد تا در هنگام بازی با لپ تاپ بتوانند تصویر را روی دیوار مقابل داشته باشند و یا بتوانند با همان لپ تاپ فیلم ها را در اندازه بزرگ ببینند یا بازی کنند.

در هر حال اگر شما نیز جزو آندسته از کاربرانی هستید که استفاده چندانی از درایو نوری لپ تاپ خود ندارید و از سویی دیگر، به دلیل فعالیت‌های روزمره و امور کاری خود، نیاز همیشگی به یک ویدئو پروژکتور دارید، می‌توانید بر روی لپ تاپ lifebook فوجیتسو با پروژکتور داخلی حساب باز کنید.

لپ تاپ LifeBook با پروژکتور داخلی

لپ تاپ LifeBook با پروژکتور داخلی / نمایندگی فوجیتسو / تعمیرات فوجیتسو / تعمیر فوجیتسو / نمایندگی تعمیر فوجیتسو / نمایندگی تعمیرات فوجیتسو / تعمیر لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر تبلت فوجیتسو / لپ تاپ LifeBook با پروژکتور داخلی/ تعمیر موبایل فوجیتسو / تعمیر گوشی فوجیتسو / تعمیر مانیتور فوجیتسو /

تعمیر پرینتر فوجیتسو / تعمیر اسکنر فوجیتسو / تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات تبلت فوجیتسو / تعمیرات موبایل فوجیتسو / تعمیرات گوشی فوجیتسو / تعمیرات مانیتور فوجیتسو/ لپ تاپ LifeBook با پروژکتور داخلی / تعمیرات پرینتر فوجیتسو / تعمیرات اسکنر فوجیتسو / نمایندگی fujitsu / تعمیرات fujitsu /

تعمیر fujitsu / نمایندگی تعمیر fujitsu / نمایندگی تعمیرات fujitsu / تعمیر لپ تاپ fujitsu / تعمیر تبلت fujitsu / تعمیر موبایل fujitsu / تعمیر گوشی fujitsu / تعمیر مانیتور fujitsu / لپ تاپ LifeBook با پروژکتور داخلی /

تعمیر پرینتر fujitsu / تعمیر اسکنر fujitsu / تعمیرات لپ تاپ fujitsu / تعمیرات تبلت fujitsu / تعمیرات موبایل fujitsu / تعمیرات گوشی fujitsu / تعمیرات مانیتور fujitsu / تعمیرات پرینتر fujitsu / تعمیرات اسکنر fujitsu / لپ تاپ LifeBook با پروژکتور داخلی

لینک های مرتبط : نمایندگی فوجیتسو

1/5 (1 امتیاز)